Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt domu
#1
Niedługo zaczynam budowę domu. Kupiliśmy już z mężem działkę a teraz potrzebne są nam dobre projekty tanich domów. Czy wiecie gdzie najlepiej ich szukać? Raczej nie chciałabym robić projektu na zamówienie bo nie widzę w tym sensu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
ja bym na Twoim miejscu pochodził w różne miejsca i poszukał inspiracji. Ja pomogłem urządzać rodzicom mieszkanie na podstawie kilku lokali w Krakowie. Jednym z nich był akademik. Kraków jest bogaty w miejsca, które inspirują, ale wierzę, że w każdym mieście i w ogóle w każdym miejscu znajdzie się coś, z czego można czerpać inspirację. Nawet wyjście do sklepu po mleko albo do lasu na spacer może być inspirujące Uśmiech nie wydawaj kasy na specjalistów, zrób to po swojemu
Odpowiedz
#3
Projekt już wybrany? Ja zdecydowałam się na mieszkanie i jest to według mnie dużo lepsze opcja. Na pewno znacznie szybciej możecie się wprowadzić. Teraz zabieram się za urządzanie mieszkania. Wybieram odpowiednie dywany do salonu i inne dodatki, meble już mam z grubsza wybrane.
Odpowiedz
#4
witam serdecznie
Odpowiedz
#5
Z tanim a porządnym projektem domu może faktycznie być trudno. Wiem to z autopsji. Poszukaj na jakiś stronach deweloperskich, budowlanych lub nawet blogach i to nie tylko o domach. Mieszkania Warszawa Wola też możesz poprzeglądać. Na takich stronach są niekiedy fajne wizualizacje projektów z danymi kontaktowymi do wykonawców projektu.
Odpowiedz
#6
Mojemu bratu projekt był potrzebny. Kupił ziemię pod Suwałkami i chciał się budować. Znalazł idealny projekt w internecie, który przeszedł wszystkie zgody i mój brat ma już postawiony dom. Wykonanie bardzo podobne do projektu i wizualizacji.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Dobrym rozwiązaniem jest również zarządzanie wynajmem nieruchomości Warszawa.
Oczywiście gdy posiadamy duże mieszkanie, którym trzeba się odpowiednio zająć.

Dobrym rozwiązaniem jest również zarządzanie wynajmem nieruchomości Warszawa.
Oczywiście gdy posiadamy duże mieszkanie, którym trzeba się odpowiednio zająć.
Odpowiedz
#8
Akurat jeśli chodzi o rynny, to powinniście korzystać ze sprawdzonych firm.
Odpowiedz
#9
Z tego co wiem to moja koleżanka kupowała niedrogo tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/ projekt dla siebie. Nawet na życzenie, pracownia dokonała w tym projekcie pewnych zmian, które sobie zażyczyła. Mówiła, że tutaj można znaleźć i duże domy i małe, jak również w określonym stylu.
Odpowiedz
#10
Wyposażenie domu polecam zamówić na https://mebleolimp.pl - meble olimp. Wysoka jakość, szybko i bezproblemowo Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama