Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje polityczne
#1
Cześć Uśmiech
Chciałbym dowiedzieć się skąd czerpiecie wiedzę na tematy polityczne, świata, czy też trwającej pandemii. Jednak wiadomości głównego nurtu niestety nie są kompetentne i nie przedstawiają informacji z każdej strony. Dlatego też zacząłem szukać ciekawych portali i książek z których można dowiedzieć się w tym temacie więcej i tak też postawiliśmy na portal NowaKonfederacja.pl która porusza w naprawdę konkretny sposób informacje polityczne z czego jestem zadowolony, ponieważ w końcu widzę jakie rzeczy się zdarzają i to z obiektywnym spojrzeniem na temat.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jak dla mnie źródeł jest kilka: tradycyjna prasa, telewizja, różne portale internetowe. Sam lubię być w miarę na bieżąco. Dobrze wiedzieć co się dzieje czy to w kraju czy na świecie. Dla mnie bardzo ważny jest przekaz i rzetelność przekazywanych informacji. Dlatego dużą rolę odgrywają dziennikarze. Bardzo trafny jest artykuł https://rafaljelen.pl/dziennikarz/ , z którego można się dowiedzieć jaki w dzisiejszych czasach powinien być dziennikarz. Nie można się z tym nie zgodzić.
Odpowiedz
#3
Pytanie tylko, skąd faktycznie czerpać tego typu informacje? Warto dobrze się nad tym zastanowić, bo przecież zawsze liczy się to, by bazować na rzetelnym przekazie. Wiem, że portal https://niezalezna.pl/kategoria/gospodar...echnologie jest wybierany w tym celu przez wiele osób, więc na pewno warto byłoby się zainteresować tym miejscem i zacząć przeglądać ich informacje.
Odpowiedz
#4
Dobrze byłoby również przyjrzeć się jakie są mechanizmy gospodarki rynkowej . Nie można zapominać, że to bardzo ważny aspekt w kontekście systemów bankowych. Myślę, że warto zagłębić się w temat.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama