Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble ogrodowe
#51
Ja meble ogrodowe zrobiłem z palet. Teraz to modne, a przy okazji można sporo zaoszczędzić (palety dostałem za free od kolegi). Mimo że jestem majsterkowicz amator, całkiem nieźle mi to wyszło. Żona zadowolona a i goście chwalą mebelki. Dużo uroku dodało im malowanie lazurą vidaron - nie tylko super dzięki niej wyglądają, ale także są bardzo dobrze zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
lepiej wykonaj meble samodzielnie wykorzystując palety! Musisz wiedzieć, że paleta używana wcale nie jest droga, a możliwość stworzenia spersonalizowanych mebli nadaje dodatkowego klimatu. Jeśli szukasz palet, sprawdź https://lukpal.pl/
Odpowiedz
#53
ja osobiście postanowiłam na zakup gotowych mebli ogrodowych, ponieważ jest to bardzo wygodne i nie muszę się potem martwić że coś źle mi wyjdzie, jeżeli wy również wychodzicie z podobnego założenia to mogę wam polecić stronę https://www.lawkaogrodowa.pl/pl/c/Lawki-...z-z-rur/98 na której możecie znaleźć dużo fajnych mebli ogrodowych,
Odpowiedz
#54
Jeśli chodzi o meble ogrodowe to skorzystaj z oferty tego sklepu https://shoperly.pl/pl/czesci-do-trampolin-240/ gdzie ja kupowałam części do trampolin. Tam znajdziesz bez problemu meble ogrodowe jak i masę innych przydatnych rzeczy potrzebnych w ogrodzie. Dzięki nim odpoczniesz i stworzysz piękne miejsce.
Odpowiedz
#55
Mam drewniane meble ogrodowe. Właśnie skończyłam ich malowanie. Co jakiś czas trzeba to robić, żeby wyglądały dobrze, oraz żeby je zabezpieczyć.
Uzywam Vidaronu, który sprawdza się bardzo dobrze. Malowanie ok - dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, dostępny w wielu kolorach. Drewno zabezpieczone solidnie i na długo
Odpowiedz
#56
Ja sobie zamówiłam fotel wiszący i leżaki z alasklep.pl. Już przyszły i jestem pod wrażeniem jakości.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#57
Zecydowanie Vidaron sprawdza się najlepiej w malowaniu i impregnowaniu drewna. Uzywałam w lecie do malowania drewnianych mebli ogrodowych - poszło sprawnie bardzo. Kolor piekny. Zabezpieczenie najsolidniejsze Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama