Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konstrukcja dachu
#1
Zależy co trzeba zrobić. Ja musiałem wymieniac konstrukcję dachu więc tylko współpraca z firmą wchodziła w grę. Zdecydowałem się na wymianę starej więżby na nową więc takie prace tylko firma mogła wykonać. Wiązary wraz z montażem zamówiłem od WPW Invest https://wpwinvest.pl/realizacje/konstruk...y-w-m-lodz . To firma produkująca wiązary w technologii płytek kolczastych. Tego typu konstrukcja jest solidna i trwała na lata.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
to prawie jak rozpoczęcie budowy na nowo
Odpowiedz
#3
Dokładnie tak, taki remont to koszmar
Odpowiedz
#4
Według mnie remont wcale nie musi być koszmarem, jeśli odpowiednio podejdzie ktoś do tematu i wszystko dobrze zaplanuje. Na pewno warto zaopatrzyć się w jakieś narzędzia i materiały budowlane, bo bez nich będzie trudno. Przy remoncie wspomnianego dachu przydać się mogą na przykład płyty OSB. Mają wiele różnych zastosowań i są bardzo chętnie wykorzystywane.

Tongue
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#5
A ja uważam, że czasem warto remontować dach zamiast robić nowy, bo kładzenie dachu musi być wykonane przez profesjonalistów. Wiadomo że to zależy od stanu dachu. Może być tak, że koszt naprawy przewyższy koszty nowego dachu, ale warto skonsultować to z jakąś dobrą firmą dekarską  Wink Wink
Odpowiedz
#6
A skoro już mowa o budowie dachu, to czy kogoś z Was interesuje może blachodachówka poznań? Jeśli tak, to serdecznie polecam skontaktować się z firmą Kenger, na przykład pisząc na adres biuro@kenger.pl. W firmie tej można zamówić takie właśnie wysokiej jakości pokrycia dachowe, ale również i wiele innych materiałów budowlanych Wink Tak więc polecam Wink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jeśli potrzebujecie porządnej firmy, która wykona projekt dachu oraz zamontuje go na budowie, to polecam Binder Projekt z Włocławka - www.binder-projekt.wloclawek.pl/. Robili u nas dach i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy. Wszystko zrobili profesjonalnie, terminowo, mają doświadczonych pracowników, którzy dbają o to by klient był zadowolony. Wykonują dachy z prefabrykatów, łączonych na płytki kolczaste - szybko i solidnie.
Odpowiedz
#8
Lepiej do tego wynająć firmę

___
sklep bhp
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama