Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Światłowód wawa
#1
Hejka, czy polecacie jakąś firmę aby światłowód bemowe podłączyła? Z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Nie wiem, nie mieszkam na Bemowie ale mam najszybszy internet od inea i cieszę się że dałam się namówić na ten światłowód bo to najlepszy internet jako dotąd miałam
Odpowiedz
#3
W takich dużych miastach to jest mega szybki internet
Odpowiedz
#4
Najlepiej porównać sobie kilka ofert i wybrać tę, ktora najbardziej wam odpowiada. Ja osobiście mam Światłowód wrocław i bardzo sobie chwalę. Wcześniej przerabiałam innych dostawców, ale nigdy nie byłam w 100% zadowolona. Pracuję zdalnie, więc szybki internet jest dla mnie priorytetem w pracy Uśmiech
Odpowiedz
#5
Orange
Odpowiedz
#6
Netia ma bardzo atrakcyjną ofertę zarówno na internet jak i na kanały telewizyjne po światłowodzie https://netia-oferta.pl/#/ Nie ma potrzeby szukania czegoś innego, skoro od nich internet jest szybki i bezawaryjny, a to bardzo ważne w moim przypadku, kiedy internet jest mi potrzebny do pracy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja też od ponad roku korzystam ze światłowodu ale w Białymstoku Uśmiech jeśli szukacie tu dobrego dostawcy to zdecydowanie polecam firmę Elpos http://elpos.net/. Działają na lokalnym rynku juz od jakiegoś czasu, oferują wiele pakietów w korzystnych cenach. Można tu też liczyć na profesjonalną obsługę klienta.
Odpowiedz
#8
Ja teraz znalazłem doby internet stacjonarny w Niemczech. Niestety przeprowadzki nie są łatwe, szczególnie te za granicę, jednak czasami nie ma innej opcji. Wszystko idzie załatwić, jednak jak dla mnie internet to sprawa podstawowa.
Odpowiedz
#9
Na początku zweryfikuj dostawców, jacy realizują świadczenia telekomunikacyjne. Możesz tego dokonać, wpisując adres na stronie: https://panwybierak.pl/oferty/internet/46 . Wówczas zostaną przedstawione najlepsze możliwości dla Twojego budynku. Trochę tych ofert jest i do wyboru mamy internet stacjonarny, jak i mobilny. W Warszawie jest na pewno wiele możliwości, w tym światłowód.
Odpowiedz
#10
Jaki dobrać?

___
szkolenie z wystąpień publicznych
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama