Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podkład do twarzy
#11
Jeżeli lubicie sobie czasami poczytać jakieś ciekawostki ze świata urody, to polecam wam w wolnej chwili zerknąć na stronę biopiekno.pl tam można znaleźć naprawdę wiele ciekawych artykułów, na tematy związane z pielęgnacją czy makijażem. Dajcie znać, co o nich uważacie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Ja też dość długo szukałam podkładu, który sprosta moim oczekiwaniom - tym bardziej że moja cera jest bardzo wymagająca. I powiem wam, że znalazłam niezastąpiony kosmetyk. Dowiedziałam się o nim ze strony https://j8.pl/zdrowie-i-uroda/ Generalnie to na tej stronie znajdziecie mnóstwo porad związanych z urodą i nie tylko.
Odpowiedz
#13
A ja chciałabym popracować nieco nad swoim wyglądem i tak zastanawiam się nad tym - jaka metoda 1 do 1 czy metoda objętościowa będzie najlepsza na zagęszczenie rzęs. Możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami w tym zakresie? Doświadczeniem?
Odpowiedz
#14
jesli szukacie jakiegoś dobrego korekatora, który zakryje te większe niedoskonałości to zdecydowanie polecam ten z serii Wonder Match z Eveline Cosmetics Uśmiech nie wysusza, nie roluje się w załamaniach, ma dobre krycie. no a teraz jest jeszcze na promocji z okazji Black Weeks w ich sklepie internetowym Uśmiech

[Obrazek: aee39624354c.jpg]
Odpowiedz
#15
najbardziej lubie estee lauder, ostatnio mi spasowal double wear
Odpowiedz
#16
lubie estee lauder ale ceny sa zabojcze Tongue na promocjach to warto bo jest super i wydajne ale tak to mi kasiory szkoda Tongue
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Na pewno sam zakup właściwych kosmetyków jest niezwykle ważny i ja jestem zdania, że właśnie kosmetyki do twarzy są bardzo dobrym rozwiązaniem. Z tego co ja wiem to również zamawiała ona ostatnio podkład kryjący bez efektu maski i na pewno była bardzo zadowolona z tego wyboru.
Odpowiedz
#18
@szkocja to fakt, ale na szczescie promocje sa czesto zwlaszcza w takim okresie jak teraz gdy sa swieta itd Big Grin na notino widzialam ostatnio kilka promek ale nie zamawialam bo maz mi kupil pod choinke Tongue
Odpowiedz
#19
przed swietami na notino to byl raj promocji Big Grin obkupilam sie jak nigdy haha
Odpowiedz
#20
Idealny makijaż to taki, który leży idealnie jest to możliwe jedynie jeśli nasza skóra jest odpowiednio przygotowana i wypielęgnowana. Kluczem do tego, jak długo utrzyma się na skórze, czy będzie wymagał poprawek i czy pod koniec dnia nadal będziemy czuć się z nim dobrze jest właściwa baza. Najlepszą bazą będzie krem do twarzy, który dostosuje się do wymagań naszej skóry. Jeśli szukacie takiego kremu który idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż to sprawdźcie ten https://aleperfumeria.pl/pl/clinique-sma...warzy.html jest idealny jako baza i w bardzo dobrej cenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama