Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemu intymne
#1
Moje drogie, jak radzicie sobie z problemami intymnymi? Idziecie od razu do lekarza czy próbujecie same? Zastanawiam się jak leczyć bakteryjne zapalenie pochwy. Sama nie wiem kiedy to się przywlekło, bo przecież ani nigdzie nie chodzę ani mój partner nie jest chory. Chyba, że ma to coś wspólnego ze zmieniającą się pogodą, sama nie wiem.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Problemy intymne mogą być różnego rodzaju, kobiety spotykają różne problemy. Na przykład moja żona miała taki problem, że miala odparzenia pod piersiami i na początku nie mogła sobie z tym poradzić. A było to nawet dość bolesne, skóra w tych miejscach jest delikatna. Dopiero w aptece polecono jej skuteczny krem do smarowania tych miejsc.
Odpowiedz
#3
u mnie znow po porodzie pojawily sie problemy z wydzielaniem sluzu, co wlasciwie uniemozliwialo stosunki. na szczescie przyjaciolka polecila mi zel feminum, ktory nie dosc, ze jest na bazie wody to ma w skladzie kwas mlekowy. Dziala dzieki temu przeciwinfekcyjnie i szybko przynosi uczucie komfortu
Odpowiedz
#4
No z takimi sprawami, to najlepiej do lekarza. Zreszta tak czy siak to powinnysmy sie badac regularnie, w szczegolnosci cytologie robic. Ja robilam niedawno i wynik zaniepokoil pania doktor, podejrzewala, ze to moze byc hpv, teraz mam miec 6 miesiecy kuracje zelem papilocare i po tym czasie znowu badania zeby sprawdzic, czy wrocilo do normy.
Odpowiedz
#5
Witam,co sądzicie o tym,aby zainteresowac sie tematem chorob urologicznych, poniewaz moj maz ma problem. http://medicapark.pl/urologia,23,pl Co sądzcoe?
Odpowiedz
#6
Moim intymnym problemem była obawa przed wpadką. Mimo tego, że mąż stosował prezerwatywy. Raz pękła i to zdecydowało o tym, że po rozmowie z ginekologiem zdecydowałam się na tabletki, belarę konkretnie. Powiem wam, że bez porównania. Teraz to i ja inicjuję zbliżenia, mam większą ochotę, super jest teraz.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ale to przecież zawsze powinnyście być pod opieką dobrego ginekologa. Tylko w ten sposób będziecie miały pewność, że wszystko na pewno jest dobrze. Nie zmienia to jednak faktu, że zawsze warto stawiać na informacje z takich miejsc jak https://holsamed.pl/szyjka-macicy-w-ciaz...-wygladac/ bo dzięki temu będziecie w stanie o wiele skuteczniej zadbać o siebie.
Odpowiedz
#8
Mnie dopadały infekcje intymne i okazało się że odpowiada za to wirus hpv którym gdzieś musiałam się zarazić. Na szczęście ginekolog poradził mi żebym spróbowała kuracji tym https://www.gedeonrichter.pl/produkt/papilocare/ żelem bo to nowy lek który pomaga pozbyć się wirusa z szyjki macicy
Odpowiedz
#9
Z upływem lat, przy pojawianiu się problemów hormonalnych kobiety często narzekają na wygląd swoich okolic intymnych. Pojawiają się także problemy z nadmierną suchością, infekcjami. Jednym ze sposobów na walkę z takimi problemami jest żel CO2LIFT V. Zabiegi z jego pomocą można wykonywać samodzielnie w domu, bezboleśnie i z widocznymi rezultatami już po kilku zastosowaniach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama