Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tłumacz poszukiwany
#1
Cześć Uśmiech Kupię nieruchomość we Włoszech i potrzebuję  tłumacza, który  przetłumaczy mi dokumenty. Znalazłam w internecie ofertę od - tłumacz włoskiego. Polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeśli jest Wam potrzebny jakiś dobry tłumacz turecki polski, to myślę, że Wasze oczekiwania spełni na pewno pan Władysław Chilmon. Na rynku działa on już od 2008 roku, więc posiada naprawdę spore doświadczenie. Pan Władysław interesuje się również kulturą turecką, więc może odpowiedzieć Wam na pytania związane z tym krajem. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy z nim.
Odpowiedz
#3
Nie pomogę w tych językach, ale wiem, że spora liczba osób potrzebuje wsparcia w języku ukraińskim. Jeśli szukacie miejsca godnego polecenia to zajrzyjcie na stronę https://tlumaczalnia.pl/tlumaczenia-jezyk-ukrainski/. Tłumaczenia są realizowane na wysokim poziomie, wszystko odbywa się bardzo szybko i sprawnie, a Pani Wanda do każdego z klientów podchodzi bardzo indywidualnie.
Odpowiedz
#4
Jeżeli szukasz solidnego biura tłumaczeń w którym znajdziesz tłumaczy przysięgłych w Łodzi to zgłoś się do Lex-Traduct gdzie wykonują tłumaczenia przysięgłe, zwane również tłumaczeniami poświadczonymi lub uwierzytelnionymi. Mogą być one wykonane jedynie przez tłumacza, który posiada specjalne uprawnienia nabyte drogą egzaminu państwowego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama