Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
prądotwórcze agregaty

Agregaty prądotwórcze
#1
Hej. Gdzie naprawiacie agregaty prądotwórcze? Czy ktoś naprawiał agregat w tej firmie http://nowymotor.pl/naprawa-agregatow-pradotworczych/ ?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
My szukamy firmy gdzie można wynająć agregaty prądotwórcze które są niezbędne w budownictwie. Firma, która zajmuję się wynajmem agregatów prądotwórczych http://agregatypradotworcze.com.pl/pl/ , wydaję mi się być wiarygodnym . A co Wy myślicie o wynajmie agregatów? Jesteście za, czy zakup jest lepszą opcją?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama