Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie gry kojarzą się Wam z dzieciństwem?
#1
Chciałem Was zapytać jak w tytule niniejszego wątku, a mianowicie: jakie gry kojarzą się Wam z dzieciństwem? Grywacie może w różnorodne gry maszyny albo pamiętacie, że kiedyś w to graliście? Dla mnie to takie wspomnienie z kiedyś, teraz już nie. Inne gry to różnorodne symulatory, gry ekononomiczne, wszystkie, przy których trzeba trochę, jak to się mówi, pogłówkować. Tak to u mnie wygląda, ale czekam też na Wasze odpowiedzi, bo od tego jest przecież bezpośrednio to forum! 
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
gra w chowanego! Big Grin
___
okna tychy
Odpowiedz
#3
Z planszówek chińczyk i monopoly. Z takich na zewnątrz- chowany berek, i nieśmiertelna guma (przez którą raz nawet rękę w gips mi wpakowali Big Grin )
Odpowiedz
#4
Zimą chińczyk i niezliczone ilości puzzli; latem podchody, chowanego i klasy Wink
Odpowiedz
#5
Diablo, Baldurs Gate
 Porady dietetyczne i treningowe Zrzuć Brzuch - https://zrzucbrzuch.com
Odpowiedz
#6
gra w chowanego, berek, grek, zabawa w szkołę, wyścigi rowere oraz na rolkach :p
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
(07.03.2021, 12:01)arthurmorgan napisał(a): Chciałem Was zapytać jak w tytule niniejszego wątku, a mianowicie: jakie gry kojarzą się Wam z dzieciństwem? Grywacie może w różnorodne gry maszyny albo pamiętacie, że kiedyś w to graliście? Dla mnie to takie wspomnienie z kiedyś, teraz już nie. Inne gry to różnorodne symulatory, gry ekononomiczne, wszystkie, przy których trzeba trochę, jak to się mówi, pogłówkować. Tak to u mnie wygląda, ale czekam też na Wasze odpowiedzi, bo od tego jest przecież bezpośrednio to forum! 

dużo czasu poza domem i grek albo chowany!
Odpowiedz
#8
My graliśmy w "stara baba patrzy", haha
Odpowiedz
#9
Lubię oglądać mecze i turnieje online. W nich tyle mocy i podniecenia, ja bardzo przyjemny podniecony. Przede wszystkim dlatego, że postawiłem na to swoje pieniądze odwiedź stronę internetową to jest mój główny sposób zarabiania i bardzo mi się podoba, bardzo się cieszę, że zaczynam to wszystko robić i że robię to dobrze. Możliwości jest wiele.
Odpowiedz
#10
asdddd
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama