Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy warto mieć drzwiczki dla psa?
#1
Cześć.  Mój pies lubi często wychodzić na zewnątrz i drzwiczki dla niego  chyba byłyby dobrym rozwiązaniem, bo wychodziłby sam kiedy by chciał. Macie drzwiczki dla psa i polecacie? 
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
My mamy, fajna sprawa, piesek jest mały, więc drzwiczki też są małe, dodatkowo na noc możemy je dobrze zamknąć, tak na wszelki wypadek. Z naszym pieskiem były już przeboje, zwłaszcza jak miał alergie pokarmowe i tylko te drzwiczki uratowały mój dywan przed tym, co mój piesek zwrócił na podwórku. Jak chcecie sobie poczytać o tym, czym żywić pieska z alergią, to ten artykuł jest super sprawą: https://www.numo.pl/artykul/czym-zywic-p...ymi-116314
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama