Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcesoria do samochodu
#11
Hej wszystkim Uśmiech

Może jest tutaj ktoś, kto zdecydował się zamontować w swoim aucie instalację BRC? Instalacja gazowa Sequent 32 firmy BRC jest najnowszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej przeznaczonym do samochodów z silnikami zasilanymi pośrednim wtryskiem benzyny. Właśnie poważnie zastanawiam się nad zamontowaniem tego w swoim aucie, ponieważ chciałabym zaoszczędzić trochę pieniędzy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
mam auto na gaz ale nie wiem jaka firma musialabym meza spytac
Odpowiedz
#13
Mam taką instalację u siebie już ze 3 lata. Auto Seat Ibiza 1.6. Przez ten czas poza standardowymi przeglądami nic więcej nie robiłem. Jak będziesz się decydować na montaż jakiejkolwiek instalacji, to pamiętaj żeby dokładnie sprawdzić auto, zrobić przegląd, wymienić świece itp.
Odpowiedz
#14
Bardzo duże możliwości, że można sobie świetnie skonfigurować samochód daje Porsche. Będąc w ich autoryzowanym salonie w Sopocie miałem okazję poznać jakie są dostępne opcje i możliwości. Wcześniej tylko wizualnie ta marka robiła na mnie wrażenie, a jak z bliska zobaczyłem jak taki Macan może wyglądać i w co może być wyposażony, to jeszcze bardziej nabrałem ochoty na zakup takiego samochodu.
Odpowiedz
#15
Teraz jest tyle akcesoriów ale i produktów, które pozwolą zadbać o samochód, że część napraw można wykonać samemu. Drobna autokosmetyka jest też możliwa do zrobienia w swoim garażu. Produktami dostępnymi w sklepach można np. pozbyć się rys i ubytków w karoserii.
Odpowiedz
#16
Dla mnie do samochodu absolutny must have to ładowarka samochodowa Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
O samochód trzeba dbać i także regularnie być u mechanika. Ja mam sprawdzonego w Łodzi http://www.automix-lodz.pl/ Jak tylko coś mi się dzieje z autem to właśnie tutaj oddaję samochód. Panowie znają się dosłownie na wszystkim  i ostatnio uratowali mój samochód przed pójściem na złom.
Odpowiedz
#18
Nie tylko części są ważne ale też produkty za pomocą których możemy dbać o wygląd naszego samochodu. Mam na myśli na przykład kosmetyki do pielęgnacji auta. W wolnej chwili koniecznie poczytajcie też o powłokach ceramicznych i kwarcowych na lakier: https://glossfactory.pl/powloki-kwarcowe-ceramiczne.
Odpowiedz
#19
Jeśli szukacie rzeczy takich jak tłumiki czy cb radia to zaglądnijcie na tłumiki warszawa. Katalog produktów zawężony do kilku rodzai pozycji, ale konkretnie z tych kategorii wybór jest na prawdę duży.
Odpowiedz
#20
Może też tu zainteresuje was ofert od http://www.amos.auto.pl W tym miejscu znajdziecie solidne bagażniki samochodowe. Z ich pomocą będziecie mogli wiele rzeczy przewieźć swoimi autami. Świetnie sprawdzają się na wycieczkach, podróżach wakacyjnych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama