Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zamienniki do drukarki
#11
Zastanawiam się nad zakupem zamienników, ale mam obawy czy nie wpłyną na żywotność drukarki?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
(17.02.2021, 11:02)bogdi napisał(a): Zastanawiam się nad zakupem zamienników, ale mam obawy czy nie wpłyną na żywotność drukarki?

Zamienniki nie wpływają na żywotność drukarki, śmiało możesz używać, jednak nie każda drukarka toleruje zamienniki, Jaki masz model? Uśmiech
Odpowiedz
#13
popieram, od jakiegoś czasu drukuję na zamiennikach activejet, są bardzo wydajne, drukują praktycznie tak samo jak oryginały
Odpowiedz
#14
Posiadam urządzenie wielofunkcyjne Brother, ale jaki to model? Nie wiem jak dokładnie sprawdzić Uśmiech
Odpowiedz
#15
Ja tylko korzystam z tuszów oryginalnych, do mojej drukarki nie są aż tak drogie.
Odpowiedz
#16
(29.09.2019, 11:30)kordian.molek napisał(a): Zależy jaką masz drukarkę :) Ja np. mam Samsunga i nigdy nie miałem problemów z zamiennikami do niej. Zależy, ile ml wejdzie, ale 1640 toner u mnie np. sprawdza się najlepiej. Jak szukasz czegoś fajnego to zajrzyj tutaj: https://sklep.viptoner.pl/product-pol-17...ennik.html. Mają bardzo duży wybór zamienników dopasowanych do konkretnych urządzeń, coś na pewno znajdziesz dobrego do swojego urządzenia ;)

You know, scanners and other problems will be easy solved, when you will find you're love, an nowedeys many philippine women seeking men, and you can find the one! And the together fix scanner! )
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
To chyba zależy jaką masz drukarkę? Na allegro na pewno znajdziesz dużo zamienników.
Odpowiedz
#18
Ja również używam zamienników od kilku lat i drukarka działa prawidłowo. Poza tym wydaje mi się też, że niestety im tańsza drukarka, tym droższe tusze. Wtedy ciężej znaleźć dobre zamienniki

___________________________________________
https://bramywadowice.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama