Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Implenty stomatologiczne
#1
Cześć,
muszę uzupełnić kilka ubytków w uzębieniu i muszę znaleźć jakiś specjalistów w Krakowie. Natknęłam się na taka stronkę: implanty stomatologiczne kraków i wydają się profesjonalnie to robić... moim zdaniem super, ale co Wy myślicie? Warto byłoby tam spróbować?
Będę wdzięczna za pomoc, z góry dzięki!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Oj, ja będę robił w ANident w Wawie.
Odpowiedz
#3
myslę, że w implanty jak najbardziej warto zainwestować. ja akurat polecam implanty na śląsku w Centrum Medyczno-Stomatologiczne w Sosnowcu. naprawde rzetelne podejscie, przystepne ceny, a do tego w tym centrum jest duzo specjalizacji lekarskich iec mozna kompleksowo sie leczyc
Odpowiedz
#4
Warto być tego świadomym. Jeśli zależy Wam na sprawdzonych implantach, to musicie korzystać z dobrych gabinetów. Na pewno warto zajrzeć do https://allsmiles.pl/oferta/implantologia/ i sprawdzić, gdzie wykonywane są najlepsze zabiegi. Ja nie wyobrażam sobie odpuszczania tak ważnych kwestii.
Odpowiedz
#5
Jestem mega zadowolony z decyzji o implancie, niepotrzebnie miałem obiekcje. Ząb wygląda naturalnie a żadnych komplikacji po zabiegu nie było. Wszystko poszło dobrze, szybko się zagoiło. Także jeśli jesteście z Wrocławia to idźcie do Margo, ja właśnie tam miałem zabieg i mogę zdecydowanie ich doradzić, to mega profesjonalna klinika, mają też rozsądne ceny i dobre podejście do pacjenta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama