Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
gwarancją samochody z

Samochody z gwarancją
Zamierzasz kupić nowy samochód, ale masz ograniczony budżet? Jeśli odpowiedź brzmi tak to najlepszym wyjściem będzie odwiedzić samochody z gwarancją http://www.uzywanejaknowe.pl/nasze-salony Możesz tu kupić używane samochody które są jakby były zupełnie nowe. Ceny są przystępne a wybór bardzo duży!
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Nigdy nie słyszałem o tej stronie... Tylko czy kupując samochód używany, chcemy mieć na niego gwarancję? Nie wydaje mi się... Kupując samochód używany, w większości przypadków decydujemy się na starszy model, taki jak ten: https://allegro.pl/kategoria/alfa-romeo-...17?order=m :-). Już na pierwszy rzut oka widać, że nie jest on pierwszej świeżości, ale wciąż ma swoich wiernych fanów.
Odpowiedz
Najpewniej kupić jednak auto prosto z salonu, choć ja trafiłam akurat na bardzo fajne auto od prywatnego sprzedawcy ponad 10 lat temu i służy mi do teraz praktycznie bez większych awarii Oczko Jednak wszystko ma swoje lata, teraz rozglądam się za nowym samochodem. Byłam w paru salonach i jak do tej pory wygrywa Mazda 6. Polecam zapisać się na jazdę próbną, genialnie się nią prowadzi.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama