Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
wygodne spódnice krótkie rzeczy na bluzki styl wygoda moda sukienki spodenki lato kobieta

Wygodne rzeczy na lato.
Gwiazdka 
Jakie macie propozycje na wygodne ubrania na rzeczy? Co według was sprawdzi się w ciepłe letnie dni? 
Dla mnie z pewnością wypada w tym orku postawić znak równości między krótkimi spodenkami jak te z zoio a sukienkami czy spódnicami. Ponieważ dzięki nim jesteśmy w stanie przygotować wygodne i ciekawe propozycje letnich stylizacji.
Napiszcie jakie są wasze pomysły na letnie stylizacje i co lubicie z czym łączyć w nich.
Odpowiedz
Gwiazdka 

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Według mnie na lato najwygodniejsze są szorty damskie. Kiedyś lubiłam chodzić w spódniczkach, ale nosząc je trzeba pilnować się przy siadaniu, wstawaniu, a co, jak zawieje wiatr... Dlatego teraz stawiam przede wszystkim na wygodę. Ostatnio pokochałam takie legginsy: https://sanescobar.pl/damskie-legginsy. Uszyte z przewiewnych materiałów, idealne zarówno na jesień jak i lato.
Odpowiedz
W lato według mnie najlepszym rozwiązaniem są sukienki, takie jak
  [Obrazek: 75544_2.jpg]
 TA akurat pochodzi ze sklepu Merg.pl. Sukienki nie dość, że łądnie wyglądają to są przewiewne i wygodne Uśmiech
Odpowiedz
Z doświadczenia już wiem, że w lato najlepiej chodzi się w sukienkach. Sama muszę kupić kilka nowych modeli na ten sezon. Widziałam, że w tym roku bardzo modna jest biel oraz ażurowe materiały. Mam nadzieję, że uda mi się coś takiego znaleźć w ofercie https://allegro.pl/listing?string=sukienka%20letnia , ponieważ to właśnie tam najczęściej robię zakupy.
Odpowiedz
Trzeba teraz latem zakładać jak najwygodniejsze i najlżejsze ubrania. Patrzyłam na modne bluzki damskie w internecie. Jest ich dużo w sklepach. Jakie podobają się wam najbardziej? Można sobie dobrać bardzo ładne bluzki do wielu stylizacji. Chodzicie w takich na co dzień? Jakie lubicie?
Odpowiedz
No na pewno sukienki :Duży uśmiecha lubię chodzić w sukienkach mimo że należę do tych osób grubszych. Ale zawsze staram się kupić sukienkę taka która będzie idealnie pasowała. Fajne długie letnie sukienki dla puszystych na lato widziałam tutaj  https://www.extralargeshop.pl/pl/blog/Do...na-lato/38 mają poleskiego producenta jak Taffi, Zele czy Sigma. Spory wybór, więc na pewno coś sobie kupię.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama