Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
dokumentów archiwa

Archiwa dokumentów
#1
Witam, prowadzę niewielkie przedsiębiorstwo i zastanawiam się nad wyborem rozwiązania, które pomoże mi archiwizować dokumenty w formie cyfrowej. Chodzi mi o jakiś program lub narzędzie, które przechowa archiwalne dokumenty w postaci skanów dokumentów. Wszystko musi być dodatkowo odpowiednio podpisane/otagowane. Znacie jakieś użyteczne narzędzie? Czy http://scancentre.pl/ będą dobrym rozwiązaniem?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Skoro szukasz dobrego sposobu na archiwizację swoich dokumentów to moim zdaniem powinnaś zapoznać się z zaletami systemu DMS http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-d...system-DMS . Dzięki takim rozwiązaniom jakie proponuje firma Primesoft można naprawdę usprawnić kwestię zarządzania dokumentami. Zamienić treści papiernicze na elektroniczne, archiwizować jest w bezpieczny miejscu. A co za tym idzie obniżenie niektórych kosztów związanych z administracją itp.
Odpowiedz
#3
Rozważ wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów w firmie. Ograniczysz tym samym ilość papierowych dokumentów i będziesz mogła w każdej chwili wrócić do informacji archiwalnych. Bezpieczeństwo dokumentów będzie znacznie większe, a czas potrzebny na ich przetworzenie zmniejszy się do minimum. Więcej na temat działania tego systemu sprawdzisz na https://www.ideo.pl/rozwiazania-it/elekt...okumentow/. To może być idealne rozwiązanie dla Ciebie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama