Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
zaciągnąć? pożyczkę jaką

Jaką pożyczkę zaciągnąć?
#1
Tak jak w tytule, na zaciągnięcie jakiej pożyczki się zdecydować? Zauważyłem, że ostatnimi czasy dużym powodzeniem cieszą się pożyczki pozabankowe, szczególnie prywatne, które udzielane są na podobnych zasadach jak kredyty w banku. Czy kiedykolwiek zdarzyło Wam się zaciągnąć pożyczkę tego typu?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
One są takie podobne jak ja do Michaela Jacksona. W banku Raiffeisen oferują pożyczkę na 0 proc na 2 lata. Biorąc 4 tysiące rata wynosi 120zł. W twojej propozycji rata wyniosłaby 180zł. Nie widzisz różnicy?
Odpowiedz
#3
Z racji tego, że nie znam się na bankowości przy braniu kredytu postanowiłam skorzystać z pomocy https://habzafinanse.com.pl/
firma Habza Finanse pomogła mi znależć najbardziej odpowiednią ofertę kredytu i bank który mi udzieli pożyczki. Pani która zajmowała się moją sprawą rozwiała wszelkie wątpliwości i pomogła w załatwianiu formalności.
Odpowiedz
#4
Ja radziłabym zdecydować się na kredyt w kredyt123 opinie . Posiadają wielu zadowolonych klientów ( ja też nim jestem) .Oferują zrozumiałą umowę , mało formalności, wysokie kwoty kredytowania i błyskawiczną decyzję. 
Odpowiedz
#5
Jeżeli chodzi o pożyczki firmowe to warto zerknąć na propozycje na; https://faktura.pl/pozyczki-dla-firm . Pożyczki tego typu na pewno są lepszym rozwiązaniem niż takie zwykłe pozabankowe, które są dużo oprocentowane. Ta jest na łatwych zasadach i można ją pozyskać na różne cele.
Odpowiedz
#6
Ja polecam Ci poczytać poradniki pisane przez specjalistów na http://kredytowo.org/kredyt-dla-mlodych-malzenstw/. Można z nich wiele się dowiedziec i co najważniejsze znajdziesz tam różne poradniki odnoszące się do konkretnych sytuacji z życia.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama