Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
angielskiego? nauka

Nauka angielskiego?
#1
Chciałbym się was zapytać co sądzicie o nauce angielskiego w tego typu szkołach  http://eu.com.pl/ ? Według was to dobry pomysł żeby zapisać się na jkiś kurs i trochę podszkolić? Prywatne korepetycje jakoś mnie nie przekonują tym bardziej, że wydaje mi się iż praca w grupie bardziej motywuje do nauki! A jakie jest wasze zdanie?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Na rynku znajdziesz wiele różnych kursów językowych, które na pewno warto wziąć pod uwagę przy szukaniu odpowiedniej opcji dla Twojego dziecka. Bardzo fajną opcją jest na pewno angielski zielona góra. Duży wybór zajęć, każdy znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedz
#3
Firma korepetytorska BUKI poszukuje nauczycieli (korepetytorów) różnych dziedzin w całej Polsce.
Wymagania:
- ukończona specjalizacja z zakresu wykładanego przedmiotu lub student/-ka 2 roku
- mile widziane doświadczenie w nauczaniu indywidualnym
Obowiązki i warunki współpracy:
-prowadzenie zajęć z uczniami
-prezentacja materiału z naciskiem na wynik
-punktualność (obecność 5 min wcześniej)
Po weryfikacji danych kandydata oraz jego zatwierdzeniu w systemie, korepetytor będzie otrzymywał dane nowych uczniów zgodnie z jego umiejętnościami, kwalifikacjami oraz preferencjami.
Oferujemy
- elastyczny grafik pracy
- pracę zdalną
- nieograniczoną ilość uczniów
W przypadku zainteresowania prosimy o wypełnienie ankiety na https://buki.org.pl/register/
Odpowiedz
#4
A myśleliście o tym, że wysyłając Wasze pociechy na kurs Abakus, będziecie w stanie sprawić, że nauczą się one o wiele efektywniej przyswajać sobie zdobyte informacje? Jeśli nie, to koniecznie weźcie to pod uwagę. Na podstawie http://www.abakus-center.eu/pl-pl/naucza...dla-dzieci sami możecie się przekonać, jak ogromną różnicę robi mentalna arytmetyka.
Odpowiedz
#5
A co sądzicie o pakiecie od Elisoft. Wydaje mi się, że dla przedsiębiorców to zdecydowanie najlepsza opcja. Wiele razy męczyłem się z utrzymywaniem porządku w papierach, ale teraz już nie mamy z tym problemów, bo Elisoft fajnie odrabia za nas pracę domową. Wystawiamy kilkanaście faktur dziennie i sprzedajemy bardzo dużo pojedynczych części w branży hydraulicznej - nie wyobrażam sobie, żebyśmy musieli prowadzić spis magazynu w excelu czy innym programie.
Odpowiedz
#6
Wiem, że język angielski jest ważny, dlatego chciałabym, by moje dzieci przyjęła dwujęzyczna szkoła podstawowa - http://szkola-mentis.edu.pl/ . Ważne jest dla mnie, by uczyły się angielskiego już od początkowych lat, tak by potem nie miały problemów z pracą, czy podróżami, jak ja. 
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Linki użytkownika

              Reklama