Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chrzciny- lokal i organizacja
#1
Witajcie,powiedzcie mi jak w tych czasach urządza się chrzciny dla dziecka? Ile osób się zaprasza i kogo konkretnie - najbliższą rodzinę? Przyjęcie robi się częściej w restauracji czy domu? Bo ja już nawet pomyślałam o restauracji Akademia. Jak to jest z alkoholem? Ja wolałabym, by go nie było - ewentualnie jakieś winko do obiadu. Jakąś muzykę się organizuje? I ile takie przyjęcie trwa? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Nie jest w sumie powiedziane jak to musi wyglądać. Możesz zorganizować jakiś obiad z deserem w restauracji, jest to chyba dosyć popularne, albo też coś przygotować w domu. Nie ma tu jakiś sztywnych reguł. Co do kwestii muzyki to raczej coś w tle sobie leci. Też wiem że czasami wynajmuje się fotografa np. na kilka godzin żeby zrobił jakieś zdjęcia. Ja to mogę bardziej polecić coś w kierunku prezentów na chrzciny Uśmiech Oglądałam już dużo wózków dla dzieci więc wiem co można wybrać fajnego na prezent, a właśnie takie praktyczne rzeczy jak wózek dla dziecka zawsze się świetnie sprawdzą Uśmiech
Odpowiedz
#3
Organizując chrzciny warto na pewno oprócz wyboru odpowiedniego lokalu zadbać także o odpowiednie dekoracje. Sporo ich można zamowić w sklepie internetowym Happenings.pl - ceny nie są tam wygórowane, a wybór bardzo szeroki, więc polecam Uśmiech
Odpowiedz
#4
jesli chodzi o chrzciny to ja organizowalam w restauracji bo mamy sporą rodzine. swoja droga gdyby ktos poszukiwał to jest fajna sala do tego typu imprez w Łukowie Parisel Palace. nam sie tam bardzo podobalo. jedzenie pyszne, miejsce bardzo ładnie urządzone. a co do alkoholu to u nas było tylko winko do obiadu
Odpowiedz
#5
Z lokalów to na pewno Zajazd Kwadrat w Dąbrowie Górniczej mogę polecić. Po tym jak nam zorganizowali wesele jestem zaachwycona tym miejscem i uważam że jest idealne na takie imprezy okolicznościowe
Odpowiedz
#6
Wynajęcie sali do tego typu wydarzenia to naprawdę bardzo fajna sprawa. Dzięki temu spokojnie będą mogli się pomieścić wszyscy goście, będzie dużo miejsca do wszelkich zabaw. W podlaskim takim dobrym lokalem jest http://www.salabankietowa.grajewo.pl/ . Pyszne jedzenie, mają aż dwie sale i personel bardzo pomocy i zawsze znajdą sposób jak wybrnąć z jakiś nagłych sytuacji
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
My akurat robiliśmy chrzciny wraz z cywilnym i wynajelismy Restauracje SADOVA w Ślesinie w takim osrodku Domki u Anny. Piekne miejsce, elegancka sala, domki dla gości z daleka i przemila wlascicielka. Jestesmy bardzo zadowoleni
Odpowiedz
#8
Na każda impreze okolicznościową fajny jest lokal Niagara w Prudniku, my organizowaliśmy tak juz urodziny i komunię, a nasza przyjaciółka miała tam wesele. Ogólnie jest bardzo miło i przyjemnie, sala jest duża, bardzo dobre jedzenie, no i do tego wszystkiego właściciele naprawdę wspaniali, elastyczni, służą cały czas pomocą.
Odpowiedz
#9
Teraz jest taki wybór wszystkiego, że z salą czy miejscem to w ogóle nie będzie problemu. Jedzenie można zamówić z kateringu, a dekoracje z https://godanparty.pl/ . Bo nie wiem jak wy, ale balony i girlandy to uważam że powinny się znaleźć na takiej imprezce, bo w końcu to przyjęcie zorganizowane dla naszego dziecka
Odpowiedz
#10
Ja niedawno byłam na chrzcinach u mojej chrześnicy we Wrocławiu w Glamour. Lokal super do takich imprez okolicznościowych, smaczne jedzenie i obsługa na plus i też dobra lokalizacja.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama