Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyki przeciwzmarszczkowe
#1
Witam Uśmiech od jakiegoś czasu mam wrażenie że moje rówieśniczki (daleko po 30tce) używają o wiele więcej kosmetyków przeciwzmarszczkowych niż ja. U mnie w użyciu dwa kremy a dziewczyny opowiadają że używają hydrolatów, olejów, serum i wiele innych cudów, na których kompletnie się nie znam. Macie do polecenia jakieś porady i sklepy gdzie kupię wszystko co potrzeba i będę miała kompleksowy zestaw kosmetyków? Na celowniku przeciwzmarszczkowa kuracja
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A wiesz, wcale nie trzeba mieć wielu kosmetyków, żeby osiągnąć super efekt. Można mieć 2 dobre kremy, które zrobią taką samą robotę, jak 15 kiepskich mazideł. Nie ilość a jakość ma znaczenie. Ja wieczorem najpierw zmywam makijaż płynem micelarnym, później opłukuję twarz wodą żeby zmyć płyn. Następnie krem pod oczy i krem do twarzy. I tyle. Dosłownie 3 kosmetyki. I nie wydałam nie wiadomo ile na kosmetyki, a zadowolona jestem, bo skóra jest utrzymana w super stanie. A jestem przed 40tką
Odpowiedz
#3
A jakiej firmy kosmetyków używasz? Jednej serii czy każdy z innej bajki?
Odpowiedz
#4
Akurat używam seriami. Kosmetyki do włosów szampon + odżywka/maska kupuję zawsze z jednej serii i tak samo kosmetyki do twarzy. Żeby się składy nie gryzł, a współpracowały ze sobą. Kremy o których mówiłam są z serii Dermabsolu firmy Avene. I nie potrzebuję już serum, bo dobry skład mam w kremie.
Odpowiedz
#5
Obejrzałam sobie tą serię i mają też serum, więc kupię wszystko i zobaczę. Opisy produktów mnie przekonały do siebie Uśmiech
Odpowiedz
#6
Pewnie, bierz też serum. Starczą Ci one dzięki temu na dłużej i może będziesz jeszcze bardziej zadowolona niż ja to mi powiesz i naprawię swój błąd Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
W przypadku kosmetyków staram sie korzystać wyłacznie z produktów naturalnych.
Odpowiedz
#8
ja też nie używam kremów i żyję.. a jestem po 30 i nie widzę jakiś super zmarszczek. 
Może za pare lat pomyślę, aby coś zmienić..
__________________
szukam sponsora  Aniołek
Odpowiedz
#9
Jeżeli już stawiasz na kosmetyki przeciwzmarszczkowe to warto od razu zaopatrzyć się w te lepsze. Dla mnie super sprawdza się ten krem https://www.permanent24.pl/pl/p/Xtra-Fac...czkowy/295 nie jest najtańszy ale efekty daje rewelacyjne.
Odpowiedz
#10
Takie kosmetyki przeciwzmarszczkowe dobrze jest też kupować swoim mężczyznom.
Bo sami przecież tego nie kupią. Zerknij sobie tu https://barbersupply.pl/cat-pol-12145539...zynki.html
i możesz zrobić fajny prezent właśnie. Taki zestaw do golenia i pielęgnację przeciwzmarszczkową po goleniuUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama