Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kursy
#1
Witam, czy polecacie ośrodek szkolenia zawodowego gorzów wielkopolski? Szukam jakiegoś fajnego kursu z perspektywami zawodowymi. Co myślicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Cześć, czy polecacie robić szkolenia agile? Zastanawiam się nad zrobieniem go z pracy, ale czy faktycznie warto?
Odpowiedz
#3
Jakie kursy polecacie?

___
najem długoterminowy
Odpowiedz
#4
Mnie interesują kurs na cysterny. Przyznam szczerze, że znalazłem naprawdę ciekawe informacje w tej kwestii na blogu od firmy stando.eu. Myślę, iż jeśli ktoś z was jest zainteresowany tego typu rzeczami, to warto sobie zajrzeć. Polecam jak najbardziej.
Odpowiedz
#5
Mnie osobiście interesują szkolenia dla sprzedawców, gdyż aktualna sprzedaż niestety nie jest na zbyt dobrym poziomie. Co byście mi polecili?
Odpowiedz
#6
Myślę, że warto wziąć pod uwagę uprawnienia na operatora wózków widłowych, gdyż branża ta w ostatnim czasie znacznie się rozwinęła i potrzeba coraz więcej osób z odpowiednimi kwalifikacjami. Na pewno w pierwszej kolejności warto dowiedzieć się ile zarabia operator wózka widłowego i czy taka stawka będzie dla was zadowalająca. Z pewnością praca na tym stanowisku jest bardziej popularna u mężczyzn niż kobiet.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja myślę o kursie na spawacza
Odpowiedz
#8
A co byście powiedzieli na jakiś kurs informatyczny, na przykład z analizy danych? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.cognity.pl/kurs-power-bi-des...,1014.html ofertę takiego kursu power bi desktop Wink Co o nim sądzicie? Czy ktoś z Was brał kiedykolwiek udział w czymś takim?
Odpowiedz
#9
Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w siebie? Pasjonuje mnie wiele rzeczy,ktorych nie wykorzystuje w pracy,dlatego chcialabym zmienic prace. http://hrk.pl/pl/dla-klienta/rekrutacja Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.
Odpowiedz
#10
Jeśli chodzi o kształcenie zawodowe to zobaczcie na tej stronie jak może wyglądać praktyczna nauka zawodu dzięki współpracy szkoły z firmą gdzie odbywane są praktyki. Uczniowie są przygotowywani najlepiej do wykonywania zawodu po zakończeniu edukacji. Sprawdźcie sami gdzie taką naukę można podjąć i jakie są inne plusy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama