Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
ciąży w badania

Badania w ciąży
Myślałyście o tym, aby zrobić sobie badania genetyczne w ciąży? Ja już skończyłam 35 lat i obawiam się bardzo o dziecko, a jest to moja pierwsza ciąża. Poważnie biorę takie badania pod uwagę. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Faktycznie, jeśli kobieta jest w ciąży to warto zgłosić się na badania genetyczne. Już po pierwszym badaniu wiadomo, czy działko nie ma żadnych wad genetycznych. Często jest tak, że jeśli dziecko jest chore to kobiety chcą usunąć ciążę. Szczerze mówiąc sama nie wiem, czy zdecydowałabym się urodzić chore dziecko... A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Odpowiedz
Jak ja chciałabym mieć dzidziusia, ale niestety rok starań i nic. Robiłam już badania czy wszystko ze mną jest ok, ale wszystko wskazuje że tak. Zastanawiam się czy problemem nie jest zła jakość plemników mojego partnera? Jak myślicie, może to być problemem? W internecie znalazłam pewien środek- profertil https://www.apteka-melissa.pl/produkt/pr...,7680.html , który jest przeznaczony dla mężczyzn którzy borykają się z problemami płodności. Zastanawiam się czy mu czegoś takiego nie kupić... Myślę, że jest to dobra opcja, ale póki co zgłoszę go do lekarza.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama