Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
regały na wymiar
#1
Hej, razem z mężem planujemy remont mieszkania. Gdzie kupie regały na wymiar Warszawa? Zależy nam na czymś wyjątkowym, polecicie coś?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja powiem wam, że też jestem fanką mebli robionych na wymiar. Wszystko wtedy idealnie do siebie pasuje i można zyskać coś niebanalnego, dopasowanego do swoich potrzeb estetycznych oraz funkcjonalnych. Ja przykładowo odkryłam, że bardzo ładne szafy w pruszkowie wykonuje jago-kuchnie.com.pl/ , dlatego planuje się do nich zgłosić.
Odpowiedz
#3
Czy waszym zdaniem regały magazynowe sprawdzą się też w garażu? Mój mąż ma sporo takich gratów, jak ja to nazywam, które trzeba jakoś umiejscowić. Kiedyś mieliśmy całkiem spory budynek gospodarczy, ale przenieśliśmy się do innego miasta i tu trzeba sobie jakoś radzić. Mąż to taki typowy majsterkowicz, który zrobi wszystko z totalnie niczego. Więc jak sądzicie?
Odpowiedz
#4
A skoro już zaczęliście pisać o regałach magazynowych, to jakie znacie firmy, które oferują montaż regałów paletowych na magazynach? Czy zlecaliście komuś kiedyś taką właśnie usługę? Byliście zadowoleni?
Odpowiedz
#5
W sumie nie korzystałam, ale w razie czego, możecie sprawdzić te /regaly-paletowe/ . Moim zdaniem będziecie zadowoleni zarówno z montażu, jak i także z rozwiązań, które będą dotyczyły Waszych firm. Nie mogę więcej zdradzić, po prostu sprawdźcie sklep Dla Magazynu.
Odpowiedz
#6
No to jeśli nie udało Wam się znaleźć żadnych ciekawych propozycji w zakresie regałów do swojego wnętrza to tutaj serdecznie polecam sprawdzić mój jeden z ulubionych sklepów online https://mebloscenka.pl/pl/c/regaly/108 w którym znajdziecie mnóstwo świetnych propozycji w bardzo fajnych cenach, jednocześnie nowoczesnych i porządnie wykonanych. Nam naprawdę ciężko dogodzić odnośnie mebli i w MebloScenka jest w czym wybierać, no i też do naszego wnętrza postawiliśmy na TRIPPLE złapany w naprawdę fajnej cenie Wink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama