Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fotografia
#31
Warto wiedzieć, że w pewnych sytuacjach odpowiednia fotografia może być niezwykle pomocna. Dobrym przykładem będzie tutaj chociażby fotografia biznesowa. Poczytajcie na ten temat więcej, bo może się okazać, że w ten sposób znacząco poprawicie zyski w Waszej firmie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Uwielbiam robić zdjęcia, ale nie mam żadnego zaufanego miejsca, w którym mogłabym je wywołać. Zebrało się już sporo moich projektów i chociaż część chciałabym mieć wywołanych. Czytałam, że fotograf katowice z Fotosilesia jest dobry i można u niego składać zamówienia on-line. Korzystaliście z jego usług?
Odpowiedz
#33
Dobry fotograf to tak naprawdę trudna sprawa, dlatego jeśli możecie poszukać sobie w sieci, to tak zróbcie. Sprawdźcie różne opcje. U mojej znajomej na weselu bardzo dobrze zdjęcia robił pan Marcin Orzołek , ale musicie wiedzieć, że jest specjalistą i raczej za 200 zł wam nie przyjedzie. Chodzi o to, że za dobrego fotografa, jak i kamerzystę czy dj, trzeba zapłacić.
Odpowiedz
#34
Ja bardzo lubię robić zdjęcia. Gdy tylko robi się ładna pogoda, zabieram syna albo znajomych na łąki, a tam robimy całodniową sesję zdjęciową. Mam ich bardzo dużo, dlatego nigdy nie wywołuje wszystkich, tylko te, które są najładniejsze. Po remoncie naszego salonu wpadłam na pomysł, aby wszystkie zdjęcia z mojej sesji powieszać w ramkach na ścianie. W mojej głowie wygląda to bardzo pięknie, ale jak będzie naprawdę? Myślę, żeby ramki zamówić z https://www.sklepzramami.pl/ramki-owalne-cat-216.
Odpowiedz
#35
Szczerze mówiąc to na fotografii nie znam się całkowicie. Jeżeli miałbym coś doradzić  to znaleźć dobrego fotografa Uśmiech
Odpowiedz
#36
Moi drodzy! Ja z kolei od dłuższego czaszu szukam jakiś fajnych ramek na zdjęcia, zwłaszcza tkich by mogło być kilka zdjęć w jednej, taka wiecie jakby z kilku ramek. Moją uwage , zwrocily ramki ze sklepu https://home-you.com/pl/sypialnia  co o nich sądzicie? Wydają mi się ładne i warte swojej ceny. Czekam na wasze opinie Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
Myślę, że warto zwrócić uwagę na akcesoria do fotografowania od RoundFlash™, gdyż mogą one wynieść naszą fotografie na kompletnie inny poziom. Osobiście już sobie nie wyobrażam pracy bez ich sprzętu. Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedz
#38
(28.08.2019, 11:43)Superceny napisał(a): Fanów fotografii z roku na rok przybywa. W dobie Instagrama i innych postali takich jak np. Pinterest piękne zdjęcia są pożądane!
 A skoro juz o tym mowa, to czy może ktoś z Was wie, jak usunąć instagrama? Bardzo mi na tym zależy, więc będę wdzięczna za odpowiedź Wink Z góry dziękuję Wink
Odpowiedz
#39
Interesowałem się kiedyś fotografią ale zaniechałem tego hobby
Odpowiedz
#40
Warto się dobrze zastanowić nad tym, czego konkretnie oczekujecie. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że dzisiaj fotografia biznesowa kraków coraz częściej jest wykorzystywana w promocji firmowej, więc może i dla Was będzie to idealnym wyborem. Zresztą, sami się o tym przekonajcie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama