Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma godna polecenia
#1
Jeśli ktoś szuka pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech, to ja polecam firmę Opieka Portus, z którą współpracuję już dłuższy czas! Zawsze płacą na czas, kontakt z koordynatorem jest całodobowy, a zlecenia są przedstawiane w jasny i czytelny sposób. Naprawdę warto!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Chętnie sprawdzę

___
Festool
Odpowiedz
#3
W wolnej chwili polecam też zajrzeć na stronę Aerzen Jest to firma, która specjalizuje się w sprężarkach. W wielu warsztatach i firmach sprężarka to sprzęt niezbędny. Naprawdę bardzo dobra, a przede wszystkim mega profesjonalna firma, znająca się na swoim fachu. Warto skorzystać z ich potencjału Uśmiech.
Odpowiedz
#4
Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą ? tłumacz niemiecki wrocław. Jest mi bardzo potrzebny tłumacz więc liczę na odpowiedź, bo nie wiem czy warto inwestować.
Odpowiedz
#5
Też mam pytanie o firmę, a konkretniej o producenta https://www.sprezarki-techem.com.pl/ ponieważ otwieramy swoją halę produkcyjną i potrzebne nam są sprężarki śrubowe. W ich ofercie można znaleźć dużo ciekawych ofert np. sprężarka Champion czy znają się osoby z naszego forum na takich sprzętach? Miałbym kilka pytań przed zakupem.
Odpowiedz
#6
A jaka firma?

___
apartament Bukowina Tatrzańska
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Witajcie, trafiłam nie dawno na ciekawą ofertę wynajmu sprężarek powietrza https://www.almig.pl/wynajem-sprezarek/ . Znajdziecie u nich różne rodzaje: sprężarki śrubowe olejowe, śrubowe o zmiennej wydajności, śrubowe bezolejowe, turbosprężarki, wysokociśnieniowe, kontenerowe stacje sprężarek. Pomimo, że są one używane, to charakteryzują się one pełną sprawnością i funkcjonalnością. Zachęcam do zajrzenia na ich stronę i zapoznanie się z całą ofertą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama