Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lokówka jaką wybrać?
#1
Jakie modele lokówek polecacie? Co myślicie o lokówkach curl secret z babyliss? Spodobał mi się jeden model ale jeszcze szukam opinii, czy dla takiego leniuszka jak ja się to sprawdzi?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Generalnie urządzenia Babyliss jak lokówki https://www.oleole.pl/lokowki,_Babyliss.bhtml , prostownice i inne cieszą się dużym powodzeniem i sobie dziewczyny je chwalą, więc chyba warto kupić. Tym bardziej że nie kosztują majątku, jak na tę cene parametry są naprawdę super
Odpowiedz
#3
Też mogę polecić babyliss, mają dużo fajnych modeli. Curl secret jest super i jest bardzo prosta w obsłudze, widziałam taką w wersji różowej, wyglała ekstra, możesz poszukać na youtube filmików z tego jak wyglądają włossy po kręceniu tą lokówką.
Odpowiedz
#4
Moja siostra która od kilku lat prowadzi salon fryzjerski używa lokówek FOX oraz Wahl, wspominała, że są też idealne do domowego użytku. Loki można zrobić szybko i co ważne bez szkody dla włosów. Urządzenia wspomnianych marek dostępne są w ofercie https://fryzjersklep.pl/pol_m_Sprzet-fry...i-255.html , nie kosztują majątku więc jeśli chcecie mieć ładne, naturalnie wyglądające fale lub loki, chyba warto kupićUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama