Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System płatności ratalnej wordpress
#1
Czy mamy na forum osoby, które prowadzą swój sklep online. Na co zwrócić uwagę i jednocześnie gdzie można liczyć na konkretne wsparcie i jasne warunki przy długofalowej współpracy. Pomożecie, bo sama nie do końca wiem jak sobie z tym poradzić i które możliwości są szczególnie warte uwagi?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Szukając dobrego systemu płatności ratalnej na wordpress to nie ma wiele naprawdę dobrych możliwości. My po dłuższej analizie wybraliśmy https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca z którymi mamy okazję współpracować od kilku miesięcy i bardzo fajnie działa. Jasne warunki, dobry kontakt i duże możliwości sprzedaży online droższych produktów z płatnościami na raty.
Odpowiedz
#3
Jak szukacie skutecznego systemu płatności ratalnych to zdecydowanie polecam sprawdzić iRaty.pl który akurat daje duże możliwości dla zwiększania zysków. Dlatego też u nas już od ponad roku jest i na pewno przy takiej opcji pozostaniemy. Pozdrawiam serdecznie i dajcie znać na co się ostatecznie zdecydowaliście w swoim sklepie online
Odpowiedz
#4
Dzięki za pierwsze podpowiedzi! Naprawdę wygląda to obiecująco muszę przyznać Uśmiech
Odpowiedz
#5
Jeżeli o mnie chodzi to uważam, ze warto właśnie tutaj sprawdzić sobie na spokojnie moduł iRaty który powinien spełnić twoje wymagania zarówno pod względem jakości, profesjonalnej obsługi i jednocześnie fajnych możliwości leasingu. Zajrzyj na https://www.platformaratalna.pl/wspolpraca przekonaj się, skontaktuj z obsługą i podejmij jak najlepszą decyzję.
Odpowiedz
#6
Myślę, że raczej bez większego problemu możemy takie rzeczy wdrożyć i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest się na tym aspekcie skupić. Osobiście korzystam z płatności od https://www.dotpay.pl/ i oczywiście mogę każdemu je polecić. Jak dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama