Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Organizacja wesela
#11
Jeżeli nie potrafisz sama się z tym ogarnąć to najlepiej kogoś wynająć. Ale możesz też znalezć taki lokal gdzie pomogą ci w wielu sprawach. Moja siostra miała wesele w Bielsku w Kameliowym Zakątku i tam bardzo jej pomogli. W takim sensie że doradzili wybór fotografa,zespołu, nawet wodzireja miała i był naprawdę super.A tez został polecony właśnie przez nich. Za jednym zamachem załatwili kilka spraw. A jeżeli chodzi o tamtejszą samą organizację wesela to bardzo efektowne miejsce. Duża sala pyszne menu. Naprawdę to był dobry wybór i ułatwienie dla nich . bo mogli się skupić na zupełnie innych sprawach już bezpośrednio związanych ze ślubem.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Organizując wesele największą uwagę zwrócić się powinno na wybór sali weselnej. My wybraliśmy http://dworekkurowski.pl/ i swojej decyzji nie żałujemy. Jest położony w urokliwym miejscu i prezentuje się nienagannie. Zaproszeni goście byli zachwyceni, polecam!
Odpowiedz
#13
Myślę, że dobre miejsce na weselicho to będzie w lokalu Niagara https://www.facebook.com/niagaraprudnik/ Moja przyjaciółka organizowała tam wesele na 100 osób i była bardzo podekscytowana. Jedzenie było mega smaczne, a sama organizacja do wesele to była czysta przyjemność, bo właściciele służyli ciągle pomocą
Odpowiedz
#14
Na pewno jak organizujemy wesele to mamy sporo do zalatwiania i wlasnie tez trzeba znalezc dobre miejsce. Taki Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawa ma dobre opinie i tutaj mozna zrobic sobie duze wesele. Jakie wesele robicie?
Odpowiedz
#15
Dużo czasu mnie kosztowało by zorganizować idealne wesele.

___

http://forum.krajowy.biz/
Odpowiedz
#16
Namiot czy krzesła dostaniesz w wypożyczalnia krzeseł w Yellow Catering z Częstochowy. Wszystko dostarczą na czas i w dobrej cenie. Załatwiając wszystko samemu zaoszczędzisz bardzo dużo pieniędzy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Byłam na weselu mojej przyjaciółki, gdzie jako atrakcję miała pokaz sztuczek piłkarskich dawida Krzyżowskiego. Uważam, ze włąsnie w wtych czasach najważniejsza jest atrakcja aby goście się świetnie bawili a nie jakaś sala. Jej wesele było w 100% udane. Atrakcja zachwyziła każdego, w końcu coś oryginalnego http://kojakfree.com
Odpowiedz
#18
My organizowaliśmy wesele w lokalu Artemida w Lublinie. sala piękna, dodatkowo umówili nas na niezobowiązujące spotkanie z konsultantem ślubnym. menu i jedzenie świetne, obsługa również na plus. Ja z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji i całości wesela.
Odpowiedz
#19
Cięzko mi było poradzić sobie samej z całym przygotowaniem.

__

kuchnia molekularna
Odpowiedz
#20
Jak będziesz szukać fajnego fotografa to warto zerknąć na propozycje tutaj , bo wart jest uwagi. Wiele osób szuka już nie kamerzysty a dobrego fotografa. A więc warto wcześniej poszukać, aby sprawdził się pod wieloma względami i miał wolny termin wtedy gdy jego oczekujemy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama