Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Organizacja wesela
#1
Hej, mam za dwa lata wesele i zastanawiam się czy wynająć kogoś do jego organizacji. Wy dawaliscie sobie rade sami? Ja własnie czytam różne blogi w tym ten http://fotobudazwooda.pl/jak-urozmaicic-wesele-cz-i/ o organizacji wesela. Mysle ze może jednak sama dam sobie z tym zadaniem radę? co wy na to
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Takie miejsce http://www.salaujakuba.pl/ to bardzo dobry pomysł na organizacje imprez rodzinnych tj komunia czy wesele. Jest to miejsce przyjazne całym rodzinom. Obsługa jest pomocna oraz miła. Dla pary młodej jest w cenie apartament, a sala może pomieścić aż 300 osób!
Odpowiedz
#3
My sami wszystko organizowaliśmy. Nie powiem bo robiliśmy w Zajeździe Kwadrat w Dąbrowie Górniczej i bardzo nam własciciele i pracownicy pomogli Uśmiech w każdej kwestii służyli radą, a ogólnie organizacja wesela przebiła nasze oczekiwania. W takich sprawdzonych miejscach warto właśnie robić imprezy
Odpowiedz
#4
To tak jak my, wesele było w Albizji http://albizja.pl/ a tam mają doświadczenie bo już masę różnych imprez organizowali a Pani Krysia potrafi doskonale doradzić i trzyma ręką na pulsie pod czas każdej imprezy, w tym roku idziemy tam na Andrzejki i na Sylwestra bo lepszego miejsca w okolicy po prostu nie ma!
Odpowiedz
#5
Jeśli organizujecie ślub i wesele w tym roku, to na pewno przydadzą się Wam wszelkiego rodzaju dekoracje slubne. Bardzo duży wybór takich właśnie dekoracji mają w sklepie internetowym Happenings.pl, polecam tam zajrzeć, jeśli zależy Wam na oryginalności i niewysokiej cenie Uśmiech
Odpowiedz
#6
Jasna sprawa, ten wyjątkowy dzień trzeba zacząć planować znacznie wcześniej, bo w przeciwnym razie ciężko będzie ogarnąć wszystkie rzeczy naraz.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
przede wszystkim odpowiednia sala, to jest jedna z ważniejszych rzeczy Uśmiech ja na przykład zabukowałam sobie sale w Hotelu Groman, zaraz jak chciałam robić wesele, bo miejsce idealne pod względem lokalizacyjnym dla innych gości. Dodatkowo ogromny wybór, począwszy od pokoi poprzez sale i skończywszy na menu.
Odpowiedz
#8
Organizacja wesela nie jest prosta...
___
Garaże blaszane
Odpowiedz
#9
My nie wynajmowaliśmy nikogo, wszystko robilismy sami. No może z mała pomocą znajomych Uśmiech Wesele robiliśmy w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Omega tj nad morzem Uśmiech Ładna duza sama, bardzo miła obsługa, właściciele o złotym sercu pomocni z każdą rzeczą jaką sobie wymarzyłam Big Grin Duza część organizacji sali przypadła na ich barki wiec nie musialam zawracac sobie glowy ozdobami czy dodatkami Uśmiech
Odpowiedz
#10
Polecam też rzucić okiem na takie rozwiązanie jak noclegi oświęcim. Okolica jest bardzo ładna, na dodatek w obiekcie znajduje się wszystko, co do organizacji wesela potrzebne - restauracja, sala, noclegi dla gości. Sądzę, że warto wziąć to miejsce pod uwagę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama