Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Organizacja wesela
#21
Wg mnie świetna miejscówka będzie lokal Smaki życia w Wieliszewie, bardzo konkretna obsługa i pomysłowi oraz cierpliwi właściciele, pomogą w zrealizowaniu wszystkiego czego dusza zapragnie. Sama impreza była wspaniała, sala duża, pomieściło się ponad 100 gości, jedzenie również smakowite.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
A co myślicie o tym by nauczyć się pierwszego tańca w szkole ? My z chłopakiem poszliśmy na kurs tańca sporo wcześniej. Dobrze się zgraliśmy i nawet specjalnie nie trzeba było się uczyć konkretnego układuUśmiech Polecam kursy tańca tutaj http://sosalsa.pl/ Uśmiech Świetna zabawa i na wesele się przydaUśmiech Wyuczony może byc bardziej efektowny, zaskakujący i w ogóle..jestem za..
Odpowiedz
#23
Organizacja swojego wesela może być naprawdę ekscytująca. Sama wiem coś o tym, bo właśnie jestem w trakcie wszystkiego załatwiania już na ostatni guzik. Zastanawiam się teraz nad dekoracjami na salę. Tak myślę, że przede wszystkim postawię na balony unoszące się w powietrzu. Tylko będę musiała zamówić do tego hel tutaj https://balomania.eu/kategoria-produktu/...i-z-helem/ . No, ale będzie wszystko wyglądało pięknie.
Odpowiedz
#24
Dwa lata do wesela to trochę czasu jest, ale tylko trochę. Najważniejsze to załatwić restaurację która załatwi wszystko od początku do końca. My znaleźliśmy w Puszczykowie k/poznania lokal pod tytułem hotelarnia. Lokal to za mało powiedziane, bo jest to cały kombinat z hotelem basenem i spa.
Odpowiedz
#25
Jak juz organizujecie wesele, to wiadomo, że to wymaga bardzo szybkiego zabukowania sali, moja siostra 2 lata wcześniej zabukowała sobie lokal Paula w świebodzinie, miejsce genialne, bardzo komfortowe, do tego eleganckie. Menu genialne niestandardowe, potrawy niby oczywiste, ale genialnie doprawione, smak rewelacja, dzieci również się pobawiły, dzięki Pani animatorce załatwionej przez właścicieli, mega !
Odpowiedz
#26
A wiecie, że coraz większy jest problem ze znalezieniem odpowiedniego fotografa? Mojej koleżance potrzebna była fotografia ślubna Katowice i znalazła świetną fotograf. Wszystko wyszło jak należy. A moja siostra do tej pory się buja i próbuje odzyskać od fotografa zdjęcia (znalazła jakieś przez neta i już 4 miesiące po ślubie a zdjęć nie ma).
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Nie ma co zostawiać rezerwacji lokalu na ostatnią chwilę. Jest ich mnóstwo, ale musimy znaleźć odpowiedni dla nas. Na większą imprezę można wybrać Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą. Jak są tutaj co chwilę wesela to obsługa także wie, jak zadbać o szczegóły, by była fajna impreza.
Odpowiedz
#28
Mi organizacja sprawiła wiele przyjemności. Zaraz ślub a ja bym mogła planować nadal. Jeszcze tylko zamówię tu https://www.grawernia.pl/p2404,podziekow...dr001.html podziękowanie dla rodziców i kwiaty muszę zamówić i gotowe. Mam nadzieję że wszystko wyjdzie bardzo dobrze.
Odpowiedz
#29
Ja polecam wam lokal Glamour we Wroclawiu. Piekna, przestronna i elegancko bez przepychu urzadzona sala. Kazda nasza sugestia byla brana pod uwage i wszystko udalo sie z wlascicielem bez problemu dogadac. Na przyjeciu jedzenie pierwsza klasa, obsluga fantastyczna. Stol wiejski - mistrzostwo. Goscie byli zachwyceni, a my tym samym rowniez Uśmiech
Odpowiedz
#30
No organizacja wesela to praca na cały etat. Ta pewno roboty nie zabraknie.
Jeżeli chcesz poczytać ciekawe artykuły i być może się zainspirować to polecam Ci zajrzyj tu http://www.djmw.pl/jaka-wybrac-muzyke-na-wesele/
Bardzo ciekawe rzeczy i na pewno pomogą Ci w organizacji ślubu i wesela.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama