Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupię tuje
#1
Dzień dobry, 

szukam iglastych krzewów do ogrodu. Znajoma zaproponowała żebym posadziła tuje lublin. Czy takie drzewka trzeba przycinać? Jaką wysokość osiągają i czy są trudne w utrzymaniu?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tuje jak i inne rośliny do ogrodu warto kupować tylko w sprawdzonych miejscach. Zerknij na ofertę firmy ogrodniczej Markflor. Oni mają swoją szkółkę drzew i krzewów. Więcej informacji na temat dostępnych roślin znajdziesz na ich stronie. Markflor oferuje rośliny sprawdzone, zdrowe i gotowe do wsadzenia w nowe miejsce. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu rośliny zawsze przyjmują się w nowych warunkach.
Odpowiedz
#3
Ja kupiłam ostatnio w hurtowni kwiatów w Katowicach. Tuje nie wymagają zbyt szczególnej opieki, więc nie masz się czym przejmować. (u mnie rosną na balkonie)
Odpowiedz
#4
Wszędzie tylko tuje, słabo mi sie już robi jak je widzę. Tym bardziej, że przebywanie wśród szpalerów tui na pewno nie jest zdrowe. Słyszałam, że tuje wydzielają jakieś olejki, które źle wpływają na drogi oddechowe. Przyznam, że w moim ogrodzie mam dwa szmaragdy i na tym koniec, reszta to rośliny z którymi wiem, że będę potrafiła sobie poradzić i będę się wśród nich dobrze czuła. Korzystam na co dzień ze strony http://aptekadlaroslin.pl/bluszcz/ gdzie stykam się z chorobami roślin i szkodnikami roślin.
Odpowiedz
#5
Trudno mi powiedzieć, bo jeśli o ogród chodzi to polegam na Gardenon z Suwałk. Oni projektowali, zakładali i teraz zajmują się pielęgnacją. Na lepszą firmę trafić nie mogłam, każdemu z chęcią ich polecę za wiedzę i profesjonalizm.
Odpowiedz
#6
Najlepiej chyba w okolicznych szkółkach drzew i krzewów. U mnie nie ma z tym problemu. Zawsze mozna też w supermarketach ale wydaje mi się że szkółki będą pewniejsze. Moje tuje już rok leżą w ogrodzie i na razie nie są jeszcze zbyt wysokie. Teraz zabieram się za wybór mebli ogrodowych. Znalazłam już porady co do takiego zakupu na http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/9...odowe.html Na pewno w każdym ogrodzie też to się przyda Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Mi naprawdę piękne tuje udało się kupić w sklepie internetowym https://www.gardenowo.pl/sadzonki. Poleciła mi go koleżanka i nie żałuję, że jej posłuchałam. Mają tam naprawdę ogromny wybór najróżniejszych roślin, nie tylko krzewów i drzew liściastych i iglastych, ale również kwiatów, roślin owocowych, miododajnych czy też traw ozdobnych. Myślę, że każdy z Was znajdzie tam coś do swojego ogrodu Wink
Odpowiedz
#8
Widzę , że urządzasz ogród. Zrób to z głową. Ogród to wizytówka domu. P[size=medium]olecam zaaranżować miejsce na altanę z grillem. U nas sprawdza się idealnie na każdej imprezie w plenerze Monarch 320 Polecam zajrzeć na stronę decofire.pl Tam jest największy wybór grillów gazowych i węglowych. Mają także w ofercie akcesoria do grillowania. Warto do nich często zaglądać, bo mają wyprzedaże[
Odpowiedz
#9
W internecie możecie się rozglądnąć. Na pewno tam znajdziecie fantastyczne oferty. Nie zapomnijcie też, że takie rośliny, jak każde inne wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego przy okazji możecie rozglądnąć się na stronie https://www.gardenowo.pl za różnymi artykułami do ogrodu- nawozami, odstraszaczami, czy narzędziami.
Odpowiedz
#10
A wiesz, że tuje uznane są ostatnio za trujące? Ja to w zasadzie nie wiem, czy je jeszcze posadzę. Chyba nie bardzo, a postawię na coś porządniejszego, co mi pozwoli lepiej na przykład ogród nawadniać. Bo wąż, jaki mam, do niczego jest. Podoba mi się oferta sklepu Euroogród, może akurat tam coś uda nam się dostać porządnego. Wiecie, jak to jest. Byle jakość jest wszędzie i trudno coś wyłowić z niej dobrego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama