Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy zdarza się Wam korzystać z brokerów kurierskich?
#1
Tak jak w tytule – czy zdarza się Wam nadawać przesyłki za pośrednictwem brokerów kurierskich, czy raczej nie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Brokerzy mają dobre oferty, powinno się z ich pośrednictwa w usługach kurierskich korzystać, bo to opłacalne. Jak przed nami wysyłka paczki za granicę to zawsze spodziewamy się większej opłaty, z ofertą brokera może być jednak sporo taniej. Oczywiście, że warto, wszyscy się na pewno ze mną zgodzą. A jak dokładnie to wygląda to na stronie trzeba zobaczyć, wycena jak się zna wymiary i wagę paczki to dosłownie chwila moment.
Odpowiedz
#3
Jak potrzebujemy pomocy tez przy zadaniach w swojej firmie, ale nie tylko to tu https://wykonawca.taelo.pl/ mozna znalezc fachowca. Szybko dodamy ogloszenie i firmy same beda nam oferowac pomoc. A jest ich w serwisie sporo, wiec bardzo szybko znajdziemy dobrego specjaliste.
Odpowiedz
#4
Mi współpraca z brokerem kurierskim również odpowiada. Wiadomo, że każdy szuka gdzie taniej i żeby przesyłka była na czas. Taki właśnie jest Sendit, wszystko sobie online załatwiam. A tak jak ja wystawiam i sprzedaję trochę rzeczy, to dla mnie ważne żeby wszystko sprawnie szło.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama