Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
książeczki dla najmłodszych
#1
Szukam ciekawych książeczek dla  dziecka. Polecicie ciekawe tytuły? Ja ostatnio trafiłem na taka ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/bing-100-nak...21719.html
To książeczka z łamigłówkami i naklejkami. O róznym stopniu trudności. Na pewno nie obejdzie się bez pomocy rodzica.  Ale moim zdaniem to dobra propozycja nie tylko do zabawy z dzieckiem, ale tez do edukacji.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Trzeba czytać z dziećmi od najmłodszych lat
Odpowiedz
#3
Zgadzam się z tym w zupełności
Odpowiedz
#4
Z dziećmi trzeba czytać
Odpowiedz
#5
Moje dzieci lubią książeczki ze szczegółowymi obrazkami
Odpowiedz
#6
czytanie jest bardzo ważne, chociaż u nas póki co raczej oglądanie i opowiadanie o tym, co widzimy na obrazkach. Ale przyjdzie i czas na lekturę Wink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
U nas hitem jest Pucio, uważam, że jest ciekawy i wartościowy
Odpowiedz
#8
Polecam zaglądać na bloga literackiego - polecają ciekawe pozycje i mają dobry gust https://www.art-macha.pl/ranking-ksiazek/
Odpowiedz
#9
Świetny pomysłem jest czytanie razem z dzieckiem książeczek, które uczą pozytywnych wartości takich jak przyjaźń, odpowiedzialność, szacunek. Pozwalają one nie tylko rozwijać się maluchowi, ale także lepiej zrozumieć otaczający go świat. Ja polecam książeczki Uczucia, Gdzie jest pan Amos?, Małe mądrości dla wszystkich.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama