Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
teatr

Teatr
Chodzicie do teatru?Jeśli tak to jak często?
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Chodzę w miarę możliwości .Właśnie w piątek wybieram się na Skrzypka na dachu
Odpowiedz
Byłam może ze trzy razy w teatrze,wolę jednak kino.
Odpowiedz
Ja nie pamiętam kiedy ostatnio byłem ale może kiedyś sie jeszcze wybiorę.
Odpowiedz
Ja od czasu do czasu chodzę do teatru: http://teatrszekspirowski.pl/wydarzenia-gts/spektakle/ . Mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Warto szukać dla Siebie fajnych spektakli.
Odpowiedz
Ja ostatnio kupowałam bilety rodzicom do teatru komediowego https://teatrkomedia.pl/bilety/ . Myślę, że będą się bawili dobrze razem . Mają tam fajne spektakle i godne uwagi ceny. Taki teatr sam przyciąga do siebie.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ja też od pewnego czasu chodzę do teatru z wielką przyjemnością. W najbliższym czasie wybieram się do Teatru Wielkiego na operę Nabucco
Odpowiedz
Bardzo lubię teatr i staram się raz w miesiącu na coś się wybrać. Ostatnio byłam na koncercie noworocznym
Odpowiedz
Niestety dość rzadko. Raz na dwa miesiące, może nawet trzy. Ale za każdym razem jestem zachwycona Uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama