Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powiększenie piersi
#1
Co myślicie o powiększeniu piersi? To dobry pomysł? Moja dziewczyna chce sobie powiększyć, już znaleźliśmy dobrego chirurga doktor Żukowską z Łodzi, ma fajne opinie w sieci więc postanowiliśmy jej zaufać. Jakie macie wrażenia po takiej operacji?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja powiekszałam ale nie silikony a reimplantacja tj przeszczep tłuszczu ( u mnie z brzucha na piersi) w Dermed w katowicach i efekty bardzo mi sie podobaja. Ogolnie ładne jedrne piersi dodają kobiecie pewnosci siebie i uroku ale pod warunkiem ze robi je dla siebie a nie pod presją partnera
Odpowiedz
#3
Doktor Żukowska to dobry wybór jeśli chodzi o doświadczonego chirurga plastycznego, wykonywała powiększenie piersi mojej żony i efekt bardzo się podoba. Do tego jest sympatyczna i uśmiechnięta, dba o pacjenta przez cały czas do zakończenia rekonwalescencji.
Odpowiedz
#4
jesli ktos ma male i chce miec wieksze to czemu nie Big Grin ja swoje mam odpowiednie wiec nei ruszam.. maz za to mial przerost tkanek i musial poddac sie zabiegowi ginekomastii. Wybral Bienkowscy Clinic bo ja tam chodzilam na rozne zabiegi, znam lekarzy, ufam im i wiem ze są perfekcjonistami . Tu opis zabiegu https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/lecz...ekomastii/
Odpowiedz
#5
Sama myślałam jakiś czas temu, żeby powiększyć swoje piersi. Zawsze wyglądałabym atrakcyjniej. A niestety powiedziałabym, że póki co jest płaska. Ostatnio natrafiłam na stronę https://drjaworowski.pl , gdzie dowiedziała się o zabiegach wykonywanych przez dr Jaworowskiego. Wydaje mi się, że skontaktuje się z nim.
Odpowiedz
#6
aaach ja odkad pamietam mialam kompleks malych piersi, od zawsze marzylam o zabiegu, w koncu w wieku 29 lat zdecydowalam sie Uśmiech wybralam klinike Dermed w Katowicach bo znajoma polecala, a ja tak wole tam gdzie sprawdzone, jestem juz pare miesiecy po zabiegu, super, w koncu chodze zadowolona Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Czy to prawda, że po takiej operacji nie można chodzić na siłownię i wykonywać już intensywnych ćwiczeń na klatkę piersiową?



_________________
blog
Odpowiedz
#8
Wybór lekarza jest bardzo istotny ale moim zdaniem przy tego typu operacji najważniejsze jest to, na jaki rodzaj implantów się zdecydujemy. Jeśli planujecie tego typu zabieg to warto zapoznać się z informacjami umieszczonymi na stronie http://piersi.info.pl/. Ja postawiłam na Mentory i jestem zachwycona efektem - jest wyrazisty a przy tym bardzo naturalny.
Odpowiedz
#9
numa ja tak samo jak Ty mam wszczepione implanty "Mentor". Zależało mi przede wszystkim na tym, by zabieg był bezpieczny a efekt końcowy naturalny. A tu dało się pogodzić jedno z drugim Uśmiech
Odpowiedz
#10
dr Żukowska jest fantastyczna.. piersi co prawda nie powiekszalam ale robilamm korekte bo po 3 ciazach i kp nie wygladaly za ciekawie Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama