Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karma dla psa
#21
Mojej suni daję tylko sucha karmę i przekąski. Kupuje suchą karmę z Josera Mini Junior fajny rozmiar krokietów i super smak bo wszystko z miski znika szybciutko.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
A jaką karmę polecicie dla psiaka rasy beagle? Zostawiam Wam linka do jednej z najlepszych hodowli w naszym kraju, jeśli chodzi o właśnie tę rasę https://www.beagles.pl
Odpowiedz
#23
ja mojemu bigusiowi daje Kids Junior z Josera bo ma dopiero 11 miesiecy a taka dawali mu w hodowli wiec przy niej pozostaję
Odpowiedz
#24
Dlatego jeżeli będziecie szukali naprawdę dobrej i suchej karmy dla szczeniaka, czy też dorosłego psa to zdecydowani warto zwrócić uwagę na dobrej jakości naturalne karmy marki Specific które mają bardzo dobry naturalny skład Food Allergen Management SPECIFIC CDD-HY dobra cena i co kluczowe dla mojego psiaka naprawdę bardzo smakuje Uśmiech
Odpowiedz
#25
W takim razie jeśli szukacie naprawdę wysokiej jakości karmy o naturalnym składzie i jednocześnie wsparciem dobrych suplementów które m.in wspierają ich układ kostny, ale też odpowiedni rozwoj przy szczeniaku który może mieć delikatne jelita szczególnie u psów z wrażliwym układem trawiennym to możecie sobie sprawdzić na przykład tak świetną opcją jak Specific Allergen Management Plus. Po prostu dobry wybór, mega mu smakuje!
Odpowiedz
#26
Należy pamiętać, że suplementacja jest ważną częścią dbania o zdrowie psa. Z mojego doświadczenia wynika, że oleje CBD mogą potencjalnie chronić psy przed szeregiem chorób. Produkty dostępne na https://hempets.pl/ zostały przetestowane pod kątem zanieczyszczeń i nie zawierają żadnych niebezpiecznych chemikaliów, więc są odpowiednim wyborem.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Wybór odpowiedniej karmy dla psa to kluczowy element dbania o jego zdrowie. Karmy marki Specific, dostępne w https://omegakarmy.pl/, cieszą się dobrą opinią ze względu na swoją jakość i wartość odżywczą. Zawiera bogate źródło witamin i składników odżywczych, wspierając zdrowie i kondycję czworonogów. Warto zwrócić uwagę na skład i reakcję psa, by znaleźć najlepszą karmę aby czuł się dobrze i też nie powodowało rozwolnienia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama