Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bardzo sucha cera - kosmetyki
#11
Robiłam dziś zakupy w drogerii ezebra https://www.ezebra.pl/ i trafiłam tam na nowość - Dudu Osun - oryginalne czarne mydło z Nigerii. To w 100% naturalne mydło stało się ostatnio bardzo popularne. Cieszę się, że udało mi się je kupić w tak dobrej cenie. Jeśli macie problem z suchą skórą, to właśnie to mydło zapewni skórze duzo wilgoci. Zabezpieczy również przed szortskością i suchością skóry. Polecane jest przy trądziku, egzemie, przebarwieniach i plamach na skórze. Mydło nie zawiera sztucznych zapachów, ani żadnych konserwantów.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
W przypadku bardzo suchej cery, to myśli że dobrze sprawdzi się maseczka nawilżająca od Bielendy z serii skin shoot taka niebieska. Bardzo skutecznie nawilża i co najważniejsze stosunkowo trwały jest to efekt. Oczywiście jedna maseczka nie załatwi sprawy na wieczność Tongue, ale widzę różnice w porównaniu do innych maseczek, które dają tak natychmiastowy efekt, jak i natychmiastowo niestety ten efekt znika. Ta Bielendy jest bardzo fajna
Odpowiedz
#13
Maseczki także można wybierać, ale jednak postawa to odpowiedni krem lub balsam nawilżający. Krem witaminowy do ciała HB mi pozwala dobrze odżywić ciało. Po nim moja skóra jest delikatnie ujędrniona. Nie muszę robić nic więcej, by mieć ją w dobrej kondycji.
Odpowiedz
#14
Niektóre części ciała takie jak dłonie mogą być szczególnie wysuszone. Dlatego sporo kobiet decyduje się na zabieg z Restylane Skinboosters, by je nawilżyć. Kosmetyki nie dadzą takiego efektu. Składniki produktu nawilżą i ujędrnią skórę. Warto poprawić jej wygląd.
Odpowiedz
#15
A może warto zakupić kosmetyki z Bielendy używam serum nawilżające z VEGAN MUESLI i jestem bardzo zadowolona moja skóra stała sie bardzo miła w dotyku jest bardzo nawilżona i odżywiona. Fajna sprawa a i cena też przystępna
Odpowiedz
#16
Hej Uśmiech
Ja od pewnego czasu podejrzewam, że mogę cierpieć na azs i szukam jakiejś sprawdzonej kliniki, która posiada w swojej ofercie sprawdzone badania i zabiegi na atopowe zapalenie skóry Warszawa. Jeśli znacie jakieś miejsce, które możecie mi polecić, to będę bardzo wdzięczna za pomoc!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Też miałam kiedyś problemy z suchą cerą ale odkąd używam tych https://www.ekodrogeria.pl/107-kremy naturalnych kremów wszystko się zmieniło, a to ekologiczne produkty do stosowania na dzień i na noc dla cery każdego rodzaju – także bardzo suchej, podrażnionej, wrażliwej i skłonnej do niedoskonałości.
Odpowiedz
#18
Może jakieś kosmetyki profesjonalne? Powinny mieć bardzo dobry skład, więc sprawdź na tej stronie: https://www.borbe.pl/
Odpowiedz
#19
Sporo komercyjnych marek ma kosmetyki z dobrymi składami Eveline wypuściło serie wegańską a Bielenda też ma kilka produktów z bardzo fajnymi składami. Na rynku znajdziemy też sporo polskich marek, które głównie zajmuja się naturalnymi kosmetykami nacomi, vianek, cztery szpaki, make me bio.
.tb_button {padding:1px;cursor:pointer;border-right: 1px solid #8b8b8b;border-left: 1px solid #FFF;border-bottom: 1px solid #fff;}.tb_button.hover {borer:2px outset #def; background-color: #f8f8f8 !important;}.ws_toolbar {z-index:100000} .ws_toolbar .ws_tb_btn {cursor:pointer;border:1px solid #555;padding:3px} .tb_highlight{background-color:yellow} .tb_hide {visibility:hidden} .ws_toolbar img {padding:2px;margin:0px}
Odpowiedz
#20
Co do kosmetyków do cery suchej to ja wam powiem że stosowałam już różne i jakoś nie mogę dla siebie znaleźć nic skutecznego. Zamawiałam internetowo, tutaj https://eveline.pl/makijaz/usta/pielegnacja-ust teraz patrzę jaką mają ofertę na coś do pielęgnacji ust.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama