Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekuperacja
#11
No wydaje mi się, że rekuperacja jak najbardziej się sprawdza, mój przyjaciel bardzo sobie chwali i szczerze, to ja ofertę https://jawar.com.pl/rekuperacja/ też mocno biorę pod uwagę. Ta firma zajmuje się sprzedażą elementów rekuperacji i wszystko wykonują bardzo szybko i sprawnie, także wychodzi na to, że warto się do nich zgłosić.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Właśnie dostałam link na firmę Bartoszwentylacja.com i chyba też się do niej zgłoszę skoro mówicie tyle o rekuperacji - jakie to niezawodne rozwiązanie. Podoba mi się to przede wszystkim, że bez problemu możemy oczyszczać u siebie powietrze i jednocześnie też dogrzewać dom.
Odpowiedz
#13
Moim zdaniem, warto również wziąć pod uwagę porządne filtry jak np. filtr vaillant recovair 360 , jakie można znaleźć między innymi w ofercie tej firmy filtryaero.pl.  Polecam wam tam zerknąć, zamiast jeżeli będziecie rozczarowani i propozycjami. To naprawdę świetni specjaliści
Odpowiedz
#14
Zastanawiam się nad wdrożeniem tego rozwiązania u siebie. Sprawdzałem rekuperacja Nowy Sącz i nie wiem jak się za to zabrać. Podobno firma  Iguana jest całkiem, całkiem polecana, jednak z jakim kosztem będzie się to wiązało?
Odpowiedz
#15
Jeżeli chcecie poszerzyć swoją wiedzę na temat rekuperacji w mieszkaniu zarówno od strony technicznej oraz samej funkcjonalności to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na świetny artykuł https://remont.biz.pl/rekuperacja/rekupe...niu-bloku/ z którego będziecie mogli dowiedzieć się więcej jak się za to zabrać, aby w pełni efektywnie działało zarówno pozyskując czyste powietrze i tym samym odzyskując ciepło.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama