Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zegarek z lokalizatorem
#21
Ja widziałam dzisiaj zegarki Certina we Wrocławiu i chyba wrócę do tego sklepu po zegarek dla siebie. Dawno nic sobie nie kupowała a nowy zegarek chodzi za mną już chyba z pół roku. Mam nawet wybrany konkretny model Uśmiech Miałam zamawiać w innym sklepie, ale nic ciekawego nie znalazłam a tutaj oferta jest świetna.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Ja mam zegarek g-shock od kilku lat, co prawda nie ma on żadnej lokalizacji ani innych tego typu bajerów, ale jest wygodny i niezawodny. Dodatkowo można go nosić zarówno do garnituru, jak i bardziej codziennych stylizacji.
Odpowiedz
#23
No nie wiem, to raczej bardzo indywidualna kwestia. Jeśli komuś takie zegarki się podobają, to czemu miałby ich nie nosić? Jak dla mnie, najlepszym wyborem byłyby aktualnie zegarki retro, takie jak opisane w http://playa.pl/dodatki-zobacz/content,5...kalkulator Warto zapoznać się z tym tematem, bo może też znajdziecie tam coś dla siebie Wink
Odpowiedz
#24
Sam niedawno kupiłem Garett Multi 4 niebieski. Smartwatch jest bardzo solidny, wytrzymały i naprawdę mega funkcjonalny, dodatkowo bardzo ładnie się prezentuje także wybór okazał się po prostu strzałem w dziesiątkę. Cena również jest jak najbardziej na plus.
Odpowiedz
#25
To ja na pewno mogę polecić, byście znaleźli w ogóle coś odpowiedniego dla siebie. Ja trafiłem na stronę https://zegarkicentrum.pl/zegarki-michael-kors/ i znalazłem tam ciekawy sklep z zegarkami, w którym dostaniecie bardzo eleganckie zegarki na każdą okazję. To fajny wybór, który mi osobiście przypadł do gustu.
Odpowiedz
#26
Dla dziecka to świetne rozwiązanie, rodzice na pewno będą dużo lepiej spać jak ich dziecko będzie miało taki zegarek. Generalnie fajny gadżet, polecam. Ja oglądałam już dla mojego syna Zegarek Tobi, myślę, że na urodziny będzie to idealny prezent.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Fajnie, że jest tyle ofert i ja polecam Wam zerknąć na stronę sklepu https://www.zegarmistrz.com/pl/c/Certina_Damskie/36 bardzo dobre zegarki damskie w fajnych cenach. Wydaje mi się, patrząc na opinie poprzednich klientek że faktycznie tak jest. Mamy na forum jakiegoś znawcę, który może wypowiedzieć się w tym temacie?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#28
Jeżeli chodzi o wybór dobrego smartwatcha to polecam sprawdzić również ofertę producenta Manta u którego znajdziecie kilka fajnych propozycji zarówno damskich oraz męskich. Fajną opcją jest zdecydowanie Manta SWT05BP z pomiarem saturacji, który ma 2tyś tarcz do wyboru, menu w języku polskim, pomiar ciśnienia krwi, natlenienia krwi (saturacja), tętna, czy również funkcja treningu oddechowego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama