Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
karma dla psa
#11
Zerknij na tej stronie, bo tam znajdziesz naprawdę specjalistyczne produkty i karmy dla psów.
Pamiętaj, że jeśli zależy Ci na zdrowym rozwoju czworonoga to raczej unikaj karm z marketów.
Nie ma co męczyć zwierzaka taka karmą, jeśli można wygodnie zamówić online coś zdrowego i zbilansowanego.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
(28.01.2019, 18:20)kongo napisał(a): Jeżeli chodzi o psią karmę, to koniecznie trzeba mieszać karmę mokrą - http://www.psiabuda.com.pl/pl/c/Karma-mokra-dla-psa/336 i suchą. No dieta musi być zbilansowana w odpowiednie proporcje składników odzywczych. Tak samo ilości karmy są bardzo ważne. Psa nie można przekarmiać. Zwierzaki często chcą jeść i jeść a wcale im to nie służy Wiem coś o tym
 Moim zdaniem godny uwagi jest catering dla psów 4dogs.waw.pl firma przygotowuje pełnowartościowe, zdrowe, domowe dania dla psów. Wszystko przygotowywane pod kontrolą dietetyka i weterynarza. Także  to produkty wysokiej jakości. Cenowo nie wychodzi tak zle. Takze spróbuj
Odpowiedz
#13
Może postawicie na Barfa? Słyszeliście może o tego typu żywieniu dla psa? Opcji jest tu bardzo dużo, a barf to według mnie jedna z lepszych, zdrowszych. Sprawdźcie sobie tu sklep internetowy https://narffood.pl i ich propozycje.
Odpowiedz
#14
Ja kupuję mojemy Bondiemu teraz Josera SensiPlus bo odkąd pamietam miał problemy z żołądkiem i nie kazda mu pasowała. Cena za duży worek według mnie w porządku, dobrze się na niej trzyma i ma też biotynę dla lsniącej sierści.
Odpowiedz
#15
Zamawiam Bozite, pies karmione jest nią od samego poczatku i widać, że karma mu służy. Psiak jest zdrowy, silny i energiczny a to najważniejsze. Do tego karma ma różne warianty smakowe i cenowo wychodzi przystępnie.
Odpowiedz
#16
Podstawą jest wybór karmy o dobrym składzie z dużą zawartością mięsa i bez zbóż. Należy także zwracać uwagę na wiek psa, gdyż zapotrzebowania są różne. Dlatego z mojej strony polecam artykuł https://epbf.pl/jak-wybrac-sucha-karme-d...ego-wieku/ - tutaj dokładnie został ten temat przedstawiony
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Jesli chodzi o wybór dobrej karmy to zdecydowanie najlepiej szukać tych z serii specific, nam polecał ją po ostatniej wizycie wterynarz. Karma zapewnia odpowiednie składniki odżywcze, psina trzyma się świetnie nie ma problemow trawiennych i mnóstwo chęci do działania. Pozdrawiam i oczywiście zdrówka dla psinki życzę!
Odpowiedz
#18
Dla swojego psiaka zamawiam szwedzką Bozitę i widać, że ta karma dobrze mu służy. Jest po niej zdrowy, silny i energoczny, nie ma żadnych problemów żołądkowych. A do tego karma cenowo wychodzi korzystnie.
Odpowiedz
#19
Moja sunia owczarka niemieckiego co chwilę na coś się uczula, chciałam więc wypróbować karmy mokre dla psów z dziczyzny, na przykład z jelenia. Widzę właśnie karmę w sklepie dla psów 100% mięsa z chudego jelenia https://slow-dog.pl/karmy-mokre-dla-psow Powoli wprowadzę jej do jadłospisu i sprawdzę, może ta będzie odpowiednia.
Odpowiedz
#20
Czy dajecie psom warzywa?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama