Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tagi
dodatki ogrodu do

Dodatki do ogrodu
Czy ktoś z was ma w swoim ogrodzie promiennik? Bo wydaje mi się, że jest to bardzo fajny dodatek do ogrodu bez względu na porę roku. Latem na pewno bardzo przyjemnie siedzi się przy nim wieczorami ale jesienią i zimą też ładnie wygląda. Zastanawiam sie nad zakupem tego http://ogrodolandia.pl/promiennik-gazowy-etna mogłby nawet teraz jesienią i zimą świetnie wygladac w moim ogrodzie. 
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Bardzo ciekawe i oryginalne meble do ogrodu oraz dodatki i na taras spotkałam w sklepie Homlando.com. Jest to stosunkowo niedawno otwarty sklep, do końca marca trwa tam akcja darmowej dostawy, więc polecam. Wracając do tematu - duże wrażenie zrobiły na mnie ich krzesła, leżaki oraz fotele ogrodowe, o bardzo futurystycznych kształtach :Uśmiechą super i potrafią ożywić każdy ogród Oczko
Odpowiedz
Pierwsze słyszę o promienniku, nie wiem nawet co to jest. W sumie ze mnie znawca żaden, nie mam tej smykałki do kształtowania krajobrazu, za to podobają mi się  ogrody małopolskie z firmą lukas-garden.pl . Zazdroszczę osobom, które mają taki talent i potrafią tak pięknie projektować. Chyba się skuszę na współpracę z nimi Uśmiech
Odpowiedz
Ja chcę teraz kupić lampy solarne do ogrodu.Mógłby ktoś polecić jakiś sprawdzony model?
Odpowiedz
Mnie interesują zadaszenia basenowe z Pool Design Company.
Mam w ogrodzie basen i nie pomyślałem od razu a taka osłona skutecznie chroni przed zanieczyszczaniami z ogrodu i powietrza.
[url=http://www.pool-design.pl/zadaszenia-basenowe/][/url]
Odpowiedz
Widziałem u kogoś w ogrodzie taki promiennik i było to całkiem fajne rozwiązanie.Lamp do ogrodu jest dużo modeli więc pewnie każdy coś dla siebie ciekawego znajdzie.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Jak budowałem altankę, to do użycia posadzki zamówiłem beton przy okazji tez wylałem fundamenty pod garaż. A wszystko to znalazłem w jednym miejscu. Tu możesz znalezc różne materiały budowlane.
Odpowiedz
Moim zdaniem w żadnym ogrodzie nie powinno zabraknąć donic. Jeśli szukacie dobrej jakości donic tych mniejszych i większych i to w atrakcyjnych cenach to warto zajrzeć do sklepu https://rolmarket.pl/pol_m_Donice-i-doniczki-273.html. Ogromny wybór, szybka realizacja zamówienia. Ja już powoli tworzę swoją listę zakupów Uśmiech
Odpowiedz
W ogrodzie moimi dodatkami jest oczko wodne i okazy kwiatowe. Mam ich sporo i cieszą oko naprawdę.
Odpowiedz
sprawdź sobie moze na sf meble ja sporo fajnych rzeczy u nich widziałam. mają sklep w krakowie zaraz przy wylotówce na katowice Uśmiech tani nie są no ale jednak masz coś czego większość nie ma Duży uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

Szybkie linki

Linki użytkownika

Reklama