Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót do zdrowia po operacji
#21
Ja jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi Marcinowi Rosadzińskiemu, ponieważ dzięki jego metodzie leczenia uniknęłam operacji. Wcześniejsi lekarze, u których byłam, doradzali masaże i leki na receptę, ale ciągle wspominali, że operacja będzie nieunikniona. Rosadziński powiedział, że warto spróbować jeszcze jednej metody — jego schematu. Metoda na szczęście, zadziałała i nie było już konieczności wizyty na stole operacyjnym!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
A gdzie zazwyczaj wybieracie się na różne badania? Warto wiedzieć o takiej możliwości jak tomografia komputerowa cena warszawa: https://voxel.pl/dla-pacjenta/badanie-tk/. Zachęcam do zapoznania się z ofertą tej placówki.
Odpowiedz
#23
No mi ostatnio poz nie chciał wystawić recepty na leki które biorę od lat przepisane przez diabetologa, szok - tym bardziej że wszystko jest w systemie. Dlatego nie zamierzałam sie prosic i zamówiłam przełużkę na med24. Bez problemu uzyskałam tego co potrzebowałam.
Odpowiedz
#24
Zdrowia nie da się przecenić, zawsze powinniśmy stawiać tą kwestię jako priorytet
Odpowiedz
#25
A jaką rehabilitacje polecacie po artroskopii kolana https://4kroki.edu.pl/artroskopia-kolana-szczecin/?

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama