Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaparcia - co z tym zrobić?
#1
Jak radzicie sobie z zatwardzeniem? Stosujecie raczej naturalne metody, czy leki? Zatwardzenie nie jest niczym przyjemnym. Przy tego typu problemach doskwierają najróżniejsze dolegliwości, a samo wypróżnianie po dłuższym czasie jest bardzo nieprzyjemne, bolesne.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Uśmiech
Odpowiedz
#3
Zaparcia nie są niczym przyjemnym. Jeśli nie wiemy, co je powoduje, powinniśmy rozważyć skorzystanie z pomocy lekarza. Możemy odnaleźć go za pośrednictwem tej strony internetowej: https://polmed.pl/ :-). Mamy jedno zdrowie, dbajmy o nie!
Odpowiedz
#4
Ja jak miałem zaparcia to poszedłem na badania diagnostyczne bo jednak chciałem wiedzieć co jest nie tak. Tutaj https://cmp.med.pl/cmp-zoliborz/diagnost...-zoliborz/ się udałem bo mi znajoma poleciła tą przychodnię. I wyniki pokazały kilka rzeczy które  musiałem zmienić w diecie, to pomogło.
Odpowiedz
#5
Mam taki problem czasem na wyjazdach że przez kilka dni nie moge się wypróżnić ale przecież od tego jest xenna , ona mi w takich sytuacjach zawsze pomaga Uśmiech
Odpowiedz
#6
Na pewno też tak jak u mnie pomoże probiotyk proctolact, bo mi go lekarz zalecił kiedy miałam problem z hemoroidami i zaparciami. Powinno się go stosować jeśli masz stany zapalne odbytnicy i odbytu, owrzodzenia śluzówki odbytu czy przetoki i rany okołoodbytowe i oczywiście w trakcie i po antybiotykoterapii
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Na zaparcia w moim przypadku najlepiej działają czopki evaqu. Własnie pakuje walizkę na wakacje i czopki znajdują się w wakacyjnej apteczce. Zaparcia u mnie pojawiają się najczęściej wraz zmianą diety. Na urlopie wszelakie dolegliwości są bardzo kłopotliwe
Odpowiedz
#8
Jeśli dokuczają Wam zaparcia to trzeba zadbać o florę jelitową jak najbardziej. Zażywacie regularnie probiotyki? jeśli nie to warto zacząć, takie jak Trilac na przykład. Do tego zadbać o nawodnienie organizmu, zwrócić uwagę na dietę bo być może spożywa się coś co powoduje taką a nie inną reakcję organizmu. Może to być wynik nietolerancji pokarmowej.
Odpowiedz
#9
(12.06.2021, 13:21)fanka napisał(a): Jak radzicie sobie z zatwardzeniem? Stosujecie raczej naturalne metody, czy leki? Zatwardzenie nie jest niczym przyjemnym. Przy tego typu problemach doskwierają najróżniejsze dolegliwości, a samo wypróżnianie po dłuższym czasie jest bardzo nieprzyjemne, bolesne.

Być może w Twojej diecie jest za dużo błonnika i przetworzonej żywności. Najlepiej skonsultować to z lekarzem i on pokieruje na dalsze badania lub konsultacje z dietetykiem
___________________________________________
https://procarte.pl/kategoria-produktow/...la/foxair/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama