Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła Ochota
#1
Zmieniam miejsce zamieszkania, bierzemy na celownik Warszawę Ochotę więc i tu zamierzam znaleźć jakąś fajną szkołe, odległość ma tu duże znaczenie, chce to zaznaczyć. Zastanawiam się nad Te Vizją, ktoś ma jakieś doświadczenia z tą szkołą.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Osobiście nie, mam córkę w wieku przedszkolnym, ale z opowiadać siostry to wiem, że ta szkoła to bardzo dobry wybór i jakbym miała bliżej na Ochotę to na pewno zapisałabym tu córkęUśmiech Dzieci chętnie chodzą na zajęcia, a i lekcje są bardzo fajnie prowadzone. Będziesz zadowolona.
Odpowiedz
#3
Oby dzieci szybko się zaaklimatyzowały, dorośli dadzą radę, a z dziećmi różnie bywa. U mnie nie było tak źle na całe szczęście. Właśnie wybraliśmy wspomnianą Te Vizje i wszyscy nas tu gorąco przyjęli. Sama szkoła jest super, będzie zadowolona z tego jak tu wyglądają zajęcia i jakie są w ogole dostępne dla dzieci.
Odpowiedz
#4
dobry wybór z tą szkołą przyznaje. U mnie może nie ten etap, ale z pewnością będę zapisywać tu dzieci bo robiłam już rozeznanie i ta szkoła zdecydowanie wygrała nad innymi. Dużo angielskiego i matematyki - to jest według mnie zdecydowanie na plus.
Odpowiedz
#5
O widze moje rejonyUśmiech Jeżeli chodzi o szkoły z Ochoty to Te Vizję mogłabym polecić najbardziej. Mam dwójkę dzieci, jedno chodziło do Te Vizji, drugie to innej szkoły i mam dobre porównanie. Zarówno w podejściu nauczycieli, ofercie zajęć, kółek, warsztatów. Bedziesz zadowolona!
Odpowiedz
#6
Jeśli szukalibyście informacji związanych z testem ósmoklasisty, to koniecznie zajrzyjcie na tę stronę: https://www.nowaera.pl/egzaminosmoklasisty . Znajdziecie tam sporo przydatnych informacji zupełnie za darmo. Dodatkowo sprawdzicie tam harmonogram przyjęć do szkół, więc będziecie o krok do przodu przed innymi, którzy nie znają tej strony. Podaję, bo jest bardzo pomocna i może się komuś przydać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę Te Vizja na Ochocie. Do tej szkoły chodzi dwójka naszych dzieci i nie możemy na temat szkoły nic złegoo powiedzieć. Polecamy.
Odpowiedz
#8
Ja polecam Te Vizję bez zawahania. Byliśmy na dniach otwartcy w wielu szkołach i tylko ta nas przekonała w 100%, a najlepszą rekomendacją dla nas jest to że córce naprawdę się tam podoba.
Odpowiedz
#9
Nauka jest najważniejsza, dlatego trzeba pilnować, aby dzieci się uczyły. Tutaj https://www.nowaera.pl/egzaminosmoklasisty macie ciekawą i zarazem pomocną stronę, gdzie możecie znaleźć wiele informacji dotyczących egzaminów ósmoklasistów - możecie się dowiedzieć co na nich będzie itd.
Odpowiedz
#10
A czy posiadacie w szkołach dystrybutory wody? Właśnie widziałem, że bardzo atrakcyjną ofertę posiada https://www.zdrojownia.pl/ , dodatkowo są one również solidnie wykonane także oferta jest dosyć atrakcyjna
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama