Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomysł na wakacje
Może i tak, ale trzeba też pamiętać o innych punktach widzenia. Ważne jest zrozumienie różnorodności opinii.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ja również korzystam z biura Konsorcjum.pl i polecam wszystkim, którzy się zastanawiają. W tym roku byłam z nimi w Ekwadorze. Zobaczyłam wszystko - góry, ocean, las tropikalny, wodospady, wulkany, nie brzmi to cudownie? Powinno, bo takie jest! Bardzo zachwyciło mnie całe spektrum tej wycieczki, natura, ale też możliwość poznania tamtejszych mieszkańców i kultury. Naprawdę wspaniały wyjazd.
Odpowiedz
Zastanawiasz się, gdzie znaleźć największe ruchome wydmy w Europie? Odpowiedź jest bliżej, niż myślisz! Odwiedź wydmy w Polsce i odkryj to niezwykłe, naturalne piękno. Nie przegap okazji, aby zobaczyć te niesamowite formacje piaskowe, które zmieniają krajobraz każdego dnia.
Odpowiedz
Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego miejsca na podróż poślubną niż ekskluzywne Seszele z Konsorcjum.pl. Willa z prywatnym basenem na wzgórzu to idealne schronienie dla pary, zapewniające pełną prywatność i niezakłócony spokój. Nacieszyliśmy się sobą w pełni!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama