Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
USG jamy brzusznej
#1
Gdzie wykonam w Warszawie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jednym z najbardziej polecanych miejsc będzie https://chirurg-naczyniowy.warszawa.pl/u...g-brzucha/ aby wykonać sobie badanie USG jamy brzusznej. A borykasz się z jakimś konkretnym problemem? Dzieje się coś poważnego? Bo jeśli tak, to myślę, że nie można zwlekać.
Odpowiedz
#3
W Krakowie jest świetne miejsce do wykonania USG - usg krakow. Już nie raz ja albo ktoś z mojej rodziny miał tam wykonywany zabieg. Warunki są bardzo dobre, sterylnie i bardzo miło. Ja zwykle wybieram opcję usg 3d krakow. Zawsze to lepiej widzieć wszystko w trójwymiarze Big Grin
Odpowiedz
#4
Słyszałem, że najlepsze usg jamy brzusznej wykonują w StarMed, jest to centrum medyczne w Zakopanem http://www.starmedzakopane.pl/ . Chociaż ogólnie koszt usg jamy brzusznej nie należy do najtańszych, to tutaj mieści się w granicach rozsądku. Dlatego jeśli ktoś potrzebuje wykonać usg szybko i dobrym sprzętem, ale za razem za niewielką cenę, to Star Med będzie najlepszą opcją.
Odpowiedz
#5
Jeśli jesteście odpowiedzialni za takie badania, to musicie pamiętać, by zadbać o zastosowanie odpowiedniego sprzętu.
Odpowiedz
#6
Ja się wybrałem do Krakowa, bo znajomy tak polecał, że nie chciało mi się szukać innych ofert. Poza tym, problem naglił, więc usg jamy brzusznej kraków było jak znalazł. Mogę polecić na przyszłość: https://ultragen.pl/
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
czy wam też lekarz prze usg kazał brać środki na wzdęcia? Kupiłam sobie ulgasim i brałam 1 dzień przed i też tego dnia co mialam mieć usg. Dawno takiego badania nie miałam dlatego byłam zaskoczona, ale chyba to ma pomóc w dobrym podglądzie co się dzieje w brzuchu?
Odpowiedz
#8
a szukasz prywatnie czy w ramach pakietow medycznych? pakiety to lepsza opcja bo wychodzi taniej no i z terminami problemu nie ma.. ja mam z medicover wykupiony i bardzo sobie chwale Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama