Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból pięty podczas chodzenia
#11
A może macie problem z popękanymi piętami i to właśnie was boli. Jak tak to warto udać się do podologa, wykonać pedicure medyczny zielona góra i dostosować do zaleceń. Dzięki jego konsultacji szybko poprawicie kondycję oraz wygląd swoich stóp.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Ja miałam strasznie dużo modzeli na stopach. Nie wiedziałam już jak sobie z nimi radzić kiedy siostra mnie zapisała do Instytutu podologii Rzeszów. Świetne miejsce
Odpowiedz
#13
Ból pięty może mieć różne podłoże, dlatego też przede wszystkim warto jest zrobić badania no i udać się do fizjoterapeuty. Który tona podstawie wywiad z pacjentem fizjoterapia mniej więcej będzie już wiedział jaka może być tego naszego bólu przyczyna. Dzięki temu znacznie dokładniej będzie w stanie określić plan naszych zabiegów, dzięki którym znacznie lepiej się poczujemy.
Odpowiedz
#14
I jak, udało wam się rozwiązać ten problem, wyleczyć? Z tego co wiem, to podobno bardzo skuteczna jest fala uderzeniowa kraków Myślę, że warto się tym zainteresować Uśmiech Coraz więcej pacjentów decyduje się na tego typu zabiegi w celu pozbycia się bólu i oczywiście ze względu na ich skuteczność.
Odpowiedz
#15
Jeśli to problem ze skórą, to dermatologa, jeśli nie, to może ortopeda?
Odpowiedz
#16
Najlepiej w takim wypadku wybrać się do ortopedy, który zrobi właściwe prześwietlenie  i wdroży odpowiednie leczenie.  Można też oczywiście zainwestować w odpowiedni sprzęt ortopedyczny
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
(26.04.2019, 19:54)antoni21 napisał(a): Jeśli nie wiesz, co to może być, to najlepiej wybierz się z tym do lekarza.

Uważam, że najlepiej od razu do podologa https://tiapisz.edu.pl/podolog/ - on na pewno pomoże na ból pięty podczas chodzenia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama