Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pakiety medyczne
#1
Macie wykupione jakies dodatkowe pakiety medyczne by szybciej dostac sie do specjalistow? Przeciez to co jest na nfz to woła o trwogę do stwórcy ! Szukam czegos dla siebie i rodziny.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja kiedyś myślałam żeby cos takiego wykupić jak ubezpieczałam mieszkanie (były takie pakiety łaczone) ale ostatecznie odpuściłam z zamiarem powrotu do tego za jakis czas. Potem troche życie mi się zmieniło, dostałam nową prace a tutaj pracodawca sam wykupuje takie pakiety w Medicover. Dzięki nim mam opiekę w wielu ich szpitalach oraz placówkach współpracujących, terminy są od reki no i nie trzeba czekac miesiacami
Odpowiedz
#3
szkocja a placisz cos za te wizyty? ile sie czek ana wizyte konkretnie w dniach?
Odpowiedz
#4
stelmach za wizyty nie place Uśmiech dlatego to takie fajne bo prywatnie bym tracila pol wyplaty na samych lekarzy. Jesli chodzi o terminy to roznie. Czasem jest to juz w ten sam dzien czasem na nastepny. Najdluzej czekalam 2 dni na rezonans Uśmiech
Odpowiedz
#5
A mi się akurat na RM udało dostać następnego dnia po telefonie i to było w Wizji V w Skierniewicach. Naprawdę chwalę ich sobie, raz że za szybkie terminy to również za miłą i profesjonalną obsługę
Odpowiedz
#6
Takie pakiety medyczne o których pisze szkocja to fajna sprawa, ja też mam w pracy opiekę medyczną medicover zapewnioną przez pracodawcę i jestem z nicj bardzo zadowolona, mogę zrobić badania kiedy potrzebuję i mam dostęp do specjalistów dużo szybszy i łatwiejszy niż na nfz
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Najważniejsze to zorganizować wszystko w taki sposób, by było to jak najkorzystniejsze dla Waszych pacjentów.
Odpowiedz
#8
Czy znane wam pakiety medyczne oferują jakieś aplikacje ehealth, czy cała dokumentacja dalej jest prowadzona na papierze, a umówienie się na wizytę oznacza konieczność wiszenia na infolinii. Ja osobiście oczekiwałbym od takiego pakietu nie tylko dostępu do dużej liczby specjalistycznych badań, ale także wygodne narzędzie do umawiania wizyt, monitorowania swojego stanu zdrowia - tak, bo skoro ktoś ma dane na mój temat, to niech mi je zwizualizuje i wyciągnie jakieś przydatne zalecenia!
Odpowiedz
#9
(26.05.2019, 15:48)antoni21 napisał(a): Pamiętajcie, że im lepsze wyposażenie gabinetu, tym lepsza jakość usług. To ważna sprawa.

To prawda. Miałem raz porównanie tego samego badania na dwóch różnych sprzętach i różnica była znacząca. Dlatego z uwagi na rewelacyjne urządzenia diagnostyczne chodzimy z rodziną do LUX MEDu https://www.luxmed-diagnostyka.pl/ Na wizytę nie trzeba czekać w kilometrowych kolejkach, również w przypadku badań na NFZ. Co ma spore znaczenie w przypadku szybkiej diagnozy i wdrożenia odpowiedniego leczenia. Robiłam u nich usg tarczycy i termin dostałam na drugi dzień. Swoje wyniki, oprócz standardowej wersji, są także w panelu pacjenta i mam do nich stały dostęp online.
Odpowiedz
#10
Nie mam wykupionego żadnego pakietu medycznego, jednak niezwykle dbam o swoje zdrowie. Gdy tylko dzieje się coś niepokojącego, idę do jednej z lecznic https://www.citomed.pl/ dysponującej nowoczesną diagnostyką.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama