Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiego programu do faktur używacie?
#11
Moim zdaniem, jeżeli szukacie oprogramowania do fakturowania, to warto skorzystać z usług tej firmy: mega-tech.com . Posiadają aktualne oprogramowanie z prawem podatkowym, więc na pewno nie wystawicie niepoprawnej faktury. Uważam, że opłacalne jest korzystanie z ichniejszego rozwiązania w tym zakresie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Może to was zaskoczy, ale ja do wystawiania dokumentów księgowych nie używam, żadnego programu. Odkąd poznałam stronę Afaktury https://afaktury.pl/wystaw-note-korygujaca,3,29/ właściwie nie potrzebuję już niczego innego. Znakomitą większość dokumentów księgowych takich jak na przykład nota korygująca online wystawicie tutaj bez instalacji jakiegokolwiek rozwiązania. Jak dla mnie rewelka, bo fakturę czy inny dokument mogę wystawić z dowolnego urządzenia w każdym miejscu, w którym przebywam.
Odpowiedz
#13
Moim numerem jeden, jeżeli chodzi o program do faktur jest Melpe. Przede wszystkim ze względu na prosty i intuicyjny interfejs i cenę. Naprawdę byłem w szoku, jak dowiedziałem się, że w cenie małej kawy mogę mieć tak rozbudowany i funkcjonalny program. Bardzo ułatwia mi on pracę w firmie i praktycznie całkowicie załatwia sprawę z księgowością.
Odpowiedz
#14
Bardzo dobrym programem do wystawiania faktur jest ten od mega tech. Na stronie firmy można znaleźć rzetelne informacje na temat rodzajów faktur. Z niej dowiedziałam się czym jest faktura procedury marży, którą będę wystawiać dla swojej klientki. Właśnie dlatego warto tutaj zaglądać Uśmiech
Odpowiedz
#15
Dodatkowo moim zdaniem warto pomyśleć nad obsługą księgową we Wrocławiu. Oszczędzi wam to wielu godzin szukania i uczenia się nowych rzeczy dotyczących księgowości. Nie każdy się na tym zna, więc często jest to stresujące. Dlatego warto zaufać doświadczonym osobom, które mają wiedzę w tym zakresie.
Odpowiedz
#16
Tutaj https://www.mega-tech.com.pl/ możecie pobrać programy do fakturowania i testować za darmo . W firmie program do wystawiania faktur to podstawa, warto pracować na takim, który jest dla nas wygodny i też daje nam duże możliwości.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Jak chodzi o mnie to planuję teraz przejść na firmę Primesoft, bo oni oferują wiele usprawnień dla firm. Nie tylko chodzi o zarządzanie faktur, ale nawet mają system obiegu dokumentów w firmie , który doskonale się sprawdza w każdej branży. Także super...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama